Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🎹🥁"Етностудія"🎸🎻
Додано 06 січ 2025

🎹🥁"Етностудія"🎸🎻

@tvor4amaysternya
Кількість підписників: 295
Фото: 2,630
Відео: 1,090
Посилання: 217
Опис:
Творча родина творчих людей. Мій ютюб канал https://www.youtube.com/@user-ne6yo4dq5d Для фінансової підтримки каналу 5168 7574 1639 8065 (Даниленко М.А)
Джерело

🎹🥁"Етностудія"🎸🎻 | Як завжди неперевершений Анатолій Логвиненко . (Хроніка Подищ Село і Л...

Логотип телеграм спільноти - 🎹🥁"Етностудія"🎸🎻 🎹🥁"Етностудія"🎸🎻 @tvor4amaysternya
271 Охват/переглядів 2026-04-11 16:08 Повідомлення №4310
Як завжди неперевершений Анатолій Логвиненко . (Хроніка Подищ Село і Люди )https://www.facebook.com/share/g/1GMqxwc8qD/Вже через шибку Сонце в хату - ступило тремко на долівку,Ось повставали батько й мати,із люльки брат підняв голівку,В «кохтині» біленькій бабуся, одно мотається в чулан!Я із за комина дивлюся… -Ану8ч, вставай, дивись ти, пан!-Давай скоренько умиваться, й сорочку чистеньку одінь,А то пора вже ж розговляться, а ти як кіт, товчеш черінь…А на столі! Ковтаю слину - чого ж бо тільки тут нема!Карасі жарені, свинина, зиркнув на бутель крадькома…А холодець, хоч стань ногою, не можна з миски удовбать!Кручу, як півень головою, не знаю, з чого й починать…Перехрестились, і дай Боже… (Це дід мене отак навчив!)Воно в цей день наче й негоже, я враз й по лобі получив…Дід тріснув ложкою – з за уха! Не дуже я вже ж і крутивсь…Щитай, злякавсь, як віл обуха… Не скільки я й не зажуривсь!Ага, про стіл! Ось хрін у банці, я бачив, тато вчора тер,Я як нюхнув – задрало й в с@аці! Ну, чесне слово, чуть не вмер…Плічко із печі, ковбасина, і яйця в мисці трьох цвєтов,І полотняна скатертина - у квіточку, грубезний шов…Ох і напхався, як торбина! А очі по столу прядуть,Бабуся собіра лушпиння, кістки Шаркові оддадуть…Щас укладуся на череньку , дід вже ж на сон «благословив»,Там ловко так мені, тепленько! Як хочете – залазьте й ви…А.Логвиненко