Джерело
Home Workouts - Anna Tsukur | А ви теж пʼєте каву натще зранку? ☕️Це може здаватися цілком приємним ...
197 Охват/переглядів
2025-08-10 12:28
Повідомлення №116
А ви теж пʼєте каву натще зранку? ☕️Це може здаватися цілком приємним ритуалом: прокинутися, змолоти зерна, запашна кава на балконі або терасі разом зі свіжим повітрям поки стоїш босоніж і жмуритися від ранкового сонечка ☀️Але давайте розберемося!☕️ КАВА НА ГОЛОДНИЙ ШЛУНОК: що потрібно знати:🚨 ЧИМ ЗАГРОЖУЄ:Чорна кава натщесерце:• Підвищує кислотність шлунка• Може спричинити гастрит і виразки• Викликає стрес для надниркових залоз• Порушує рівень кортизолуКава з молоком:• Створює важку комбінацію для травлення• Може спричинити здуття і дискомфорт• Знижує засвоєння корисних речовин✅ ЯК ПИТИ КАВУ ДЛЯ ОМОЛОДЖЕННЯ:🕘 Найкращий час: 9:30-11:30 ранку(коли природний кортизол знижується)🔥 ТОП-ДОБАВКИ ДЛЯ АНТИОКСИДАНТНОГО ЕФЕКТУ:1. КОРИЦЯ✅ Підвищує чутливість до інсуліну Healthline та допомагає регулювати рівень цукру в крові ✅ Покращує чутливість до інсуліну ✅ Потужний антиоксидант2. КУРКУМА✅ Пригнічує основний запальний шлях✅ Куркумін куркуми бореться із запаленням і підвищує рівень антиоксидантів ✅ Зменшує тривожність і сприяє розслабленню, має протизапальні властивості для відновлення м’язів 3. ІМБИР✅ Покращує травлення та полегшує нудоту MedicineNet✅ Природний протизапальний засіб✅ Підсилює термогенез🌟 ОЛІЇ ДЛЯ ОМОЛОДЖЕННЯ:МСТ-ОЛІЯ✅ Збільшує енергію та допомагає відчувати ситість довше✅ Допомагає схуднути в довгостроковій перспективі, підвищує метаболізм ✅ Максимум: 4-7 столових ложок на день, розподілених протягом дня КОКОСОВА ОЛІЯ✅ Позитивно впливає на цукор крові, засвоєння кофеїну, імунітет, шкіру та волосся ✅ Обмежує неприємне тремтіння від кофеїну Особисто я дуже люблю каву. І моє золоте правило, НІКОЛИ не вживати на голодний шлунок зранку.Тільки після того, як щось зʼїм. Не люблю коли в готелях або ресторанах першим чином приносять каву, потім чекаю, щоб поїсти і кава вже охолоне.Зазвичай шукаю кавʼярні Specialty Coffee, де мають гарні зерна зі свіже обсмажені і готують спеціальними заварними методами.А якщо простий варіант: то це фільтр кава, і набагато рідше капучіно з мигдалем або вівсяним молоком.Мої улюблені зерна це Кенія, Ефіопія, Коста Ріка. Раджу Колумбію для старту, хто хоче спробувати і почати відчувати різні ноти кави і насолоджуватися так само як і я. А у вас які стосунки з кавою?