Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Додано 14 лип 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Кількість підписників: 752
Фото: 639
Відео: 16
Посилання: 237
Опис:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Джерело

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | Якщо ви спитаєте, яку книжку я «проковтнула» за два дні, я скажу: Земл...

Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
1 500 Охват/переглядів 2026-05-04 13:23 Повідомлення №785
Якщо ви спитаєте, яку книжку я «проковтнула» за два дні, я скажу: Земля молодихЯкщо ви спитаєте, яка книжка потрапляє в мій власний рейтинг дебютів, я знову скажу: Земля молодихЯк сказано в післямові від видавчині — це набагато краще багатьох розпіарених робіт, і я повністю згодна! Далі мені читати Катабазис на книжковий клуб, і я взагалі сумніваюся, що Кван перебʼє пані Катю👀Проковтнула за два дні, не могла зупинитися, книжка буквально з перших сторінок так захопила, що позбавила спокою, поки я не дочитала (та і після відчуваю буду думати про неї ще місяць-другий).Авторка вдало змішала горор/трилер з кельтською мітологією, продумала кожну детальку і кожна арка, кожне питання в моїй голові яке виникало — закрила. І все має логіку, всі персонажі мають мотивацію, ти її розумієш (аж придратися нема до чого, ну Катерино!)А від епілогу я взагалі в захваті🫠 За вайбом він відчувався як шпигунський фільм🤌🏻Водночас, хоч і маємо таку кількість напруги і загадок, маємо і багато сенсів. Думаю кожен знайде тут свій, але мені ця історія і про втрату, і про пошук (себе понад усе), про те, що треба не жити як хоче хтось, не слухати інших, а слухати себе. І про те, як часто нам треба відпускати людей, які вже пішли, відпускати біль та помсту тощо…Фейт — чудова героїня, хоч іноді і хотілося накричати на неї в першій частині, бо очевидно треба кидати все і тікати. Але я пробачаю їй наївність, бо вона її привела туди, куди привела, і тому ми познайомились з Катом…Кат — ну краш. Я вам клянусь, у мене є стікер і книзі, де просто напис «Я люблю Ката💙». Ну а що, Iʼm just a girl💅, складно встояти! Ліліан — хоч її було і мало, але така бесті потрібна всім. Яка казатиме – я відчуваю, що щось не так. Так, я вірю тобі (хоч і звучить, наче варто відправити тебе в дурку).А іноді по сюжету дійсно якась дурка відбувається, але ти читаєш, і тобі таааак подобається! Взагалі так багато хочеться написати, але вже тоді полетять спойлери😃 Хоч мені так хочеться комусь про це все покричати, ви не уявляєте. Про ці всі повороти та події... аааааТому підсумуємо – неймовірна книга, як я щаслива, що прочитала це і що ми в українській літературі тепер маємо такий чудовий здобуток у вигляді авторки Катерини Шильпп.А якщо ви сюди дочитали, то от вам анонс-спойлер: першою книгою в клубі, який я готуюсь запустити в Одесі — буде Земля Молодих. Не переключайтеся!