Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Додано 14 лип 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Кількість підписників: 752
Фото: 639
Відео: 16
Посилання: 237
Опис:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Джерело

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | Покупки на Книжковій країні✨Саме цікаве, що я вже встигла показати в у...

Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
362 Охват/переглядів 2026-04-27 12:12 Повідомлення №775
Покупки на Книжковій країніСаме цікаве, що я вже встигла показати в усіх чатах книжкових клубів, в які ходжу, але до каналу ніяк не добиралась😀В цей раз (і завжди по життю), я шоперна манʼячка! Взяла собі три: Торбу, рожевий шопер від видавництва «Так» та шопер-мерч по книзі «Сага про золотокрилих» (вперше чула про цю книжку, але шопер гарний, шо ви мені зробите?😆)«Дике кохання» мені подарувала пані Наталя, з якою ми провели всі дні фестивалю. Було ТЗ вибрати книжку, яку я хотіла б, але сама б собі не купила. От ця книжка повністю підійшла, бо я думала про неї, але якось щось була не впевнена, що буду брати.«Не та наречена» приблизно та ж історія, що я колись хотіла б почитати, але мала сумніви, чи хочу купувати зараз. Пані Катерина Корнієнко вирішила за мене.Кухлик з Джурдан підгледіла у Ганки в перший день і на наступний мені його купила бесті (собі теж купила, ми обидві фанатіємо!)Все що від Уробороса — не рахується, я просто забрала на стенді, бо передзамовляла. А «Земля молодих» ще й не моя, я забрала для подруги, а свою ще чекаю🙌🏻 наліпочки до «Промені Аласі» було гріх не взяти теж!Ціленаправлено йшла за «Інцидентами…» та «Одночасно», знала, що їх привезуть на КК, а от те, що вже привезли «Гвен і Арт…» виявилося гарним сюрпризом💜Дитяча книга це подарунок на дн двохрічній донечці подруги, а за кадром ще пару книг на подарунок моїй подружці з Німеччини, але я вирішила не спойлерити їй те, що буде у неї в посилці😄Ще я купила кепку-мерч за улюбленим «Літописом сірого ордену», як справжня фанатка збираю мерч ще з моменту як він потрошки зʼявлявся в книгарні, кепки якраз не вистачало в колекції 🫠 (а ще вона мені дуже личить, тому я проходила в ній весь фестиваль!)Діліться в коментарях, що купили, якщо бажаєте чи якщо стрималися теж діліться!Чесно скажу, приїхала додому з думкою, що треба було ще купити книг, щось мало🤣 особливо коли дивлюся на покупки інших і така «а чого я це не взяла, а це? Оо, оце теж класне»🫠