Джерело
Економічний Вісник | Я не дав міністрам підписати угоду про корисні копалини, тому що вона ...
193 Охват/переглядів
2025-02-15 16:28
Повідомлення №757
🗣Я не дав міністрам підписати угоду про корисні копалини, тому що вона не готова, вона не захищає наші інтереси, — Зеленський«Ми не будемо повторювати старі помилки і не будемо підписувати сумнівні документи. Можливо, ми не розумні, але ми обережні».Останнє речення не викликає бурних овацій, але загальна суть на це може претендувати, якщо не здадуться на початку шляху і ці слова не залишаться просто словами.Очевидно, що угода, запропонована американцями буде враховувати їх інтереси. Сам форма пропозиції схожа на ультиматум — «ви даєте нам доступ до надр, ми вам зброю (яку ви у нас ще й придбаєте в кредит)».Цю залежність США намагається використати для викачування контрибуцій у $500 млрд корисних копалин.Й ця угода про ресурси є фінішом в процесі введення України в крайню залежність, як економічну, так і політичну, що заважає прийняттю власних рішень та зменшує вагу нашого голосу.Це вже видно — США намагається домовитися з РФ через голови України та ЄС.Відмова США це правильний крок для забезпечення суверенітету над надрами. Далі необхідно виторговувати, щоб переробка була в Україні і щоб саме Україна була головним бенефіціаром своїх ресурсів.@EconomichnijVisnik