Джерело
Неподобство та ін. | Поки я на стадії надкушування різних книжок, прочитала рісьорч, який п...
148 Охват/переглядів
2025-11-10 22:53
Повідомлення №36872
Поки я на стадії надкушування різних книжок, прочитала рісьорч, який по наповненості сам як книжка + поки що не за пейволом. Називається «The decline of deviance: Where has all the weirdness gone?»Він про те, що ми живемо в часи тотальної гомогенності і уникання ризиків. Девіантна поведінка з 90-х знизилась не лише в негативному контексті (злочини, культи, серійні вбивства), а і в позитивному — люди менше генерують weird things, які завжди були культурними драйверами.Здається, що щодня створюється купа нових речей, але насправді сайти, архітектура, лого брендів, кольори машин, книжкові обкладинки стають все більш схожими одне на одне - більше наближаються до «безпечної зони». Автор вважає, що це веде до стагнації культури як ніколи раніше. А найбільше мені подобається, що в тій же статті він наводить аргументи проти власних аргументів - наперед, щоб оцінити їх вагу👌 Чому так? Бо ми стали жити довше, заробляти більше, а цінність життя як такого зросла в рази. Ризик дорожче коштує, і менше людей готові йти на нього заради створення чогось нового.Я супер захопилась, поки читала, тому якщо Адам Мастроянні зробить про це книжку - буду в ряду перших покупців😅Почитайте, поки не закрили пейволом - це правда дуже цікаво)