Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ProSebe lab
Додано 06 січ 2025

ProSebe lab

@transformkapec
Кількість підписників: 929
Фото: 635
Відео: 130
Посилання: 128
Опис:
Канал для ментально дорослих людей, які готові йти в трансформацію, глибину і навчатись розуміти себе та інших.
Джерело

ProSebe lab | Тредс всколихнувся гнівом від різних ідей пробачити батьків, ще щось т...

Логотип телеграм спільноти - ProSebe ProSebe lab @transformkapec
127 Охват/переглядів 2025-10-07 04:48 Повідомлення №1582
Тредс всколихнувся гнівом від різних ідей пробачити батьків, ще щось там пробачити.Дивлюсь як пхають в панамку тим, хто пише про важливість прощення і т.д.Сижу б'ю себе по руках і мовчу.1. Родова система, це система. ВСІ системи працюють за одними і тими ЗАКОНАМИ, система здоров'я, система держава, система родина і т.д. 2. Ті хто пишуть про те, що неможливо пробачити того, хто не просить пробачення, у кого при цьому приставка psy в ніку, виникають сумніви у кваліфікації.3. Ідея прощення в тому щоб звільнити людини. Тому, кого потрібно пробачити в реальності абсолютно може бути пох і він нас не цікавить. Прощення це механізм когнітивної реконсолідації + емоційна десенсибілізація.4. Етапи: активація гніву, прожиття злості, розпускання злості, прощення. Ніколи, НІКОЛИ, на заряджену травму не кажуть - пробач кривдника, це ретравматизація.5. Прощення це Рефреймінг.Людина не може змінити те, що з нею сталось, але може перетворити біль у ресурс.Рефреймінг використовується в PPT, CBT, EFT, EMDR і т.д.Тому не бачу приводу пхати нікому в панамку, тільки тому, що той хто пхає не достатньо освічений.Ще раз наголошу, мета прощення - вивести людину з трикутника Карпмана.