Джерело
ProSebe lab | НАС НАПАРЮВАЛИ З ПОЗИТИВНИМ МИСЛЕННЯМ.Фото з останнього пред день наро...
134 Охват/переглядів
2025-09-09 06:26
Повідомлення №1554
НАС НАПАРЮВАЛИ З ПОЗИТИВНИМ МИСЛЕННЯМ.Фото з останнього пред день народження до війни. Тоді ще всі живі, я щаслива, мої поодинокі претензії смішні і безглузді.Там, мені ще трохи тридцять сім, а сьогодні сорок один.Я проходила різне, та з цього різного завжди відштовхувалась і знаходила виходи.Війна стала непереборною силою. Я зрозуміла крилату фразу - можно все, поки всі живі.Можно виправити мріяти, хотіти, досягати, падати, взлітати, радіти, але тільки поки всі живі.Коли втрачаєш цінність високого порядку , позитивне мислення до пізди (сорі, але як є).Того, хто каже тобі - все що не трапляється, трапляється на краще, ти хочеш вбити. В якийсь момент я зрозуміла - ок, я в пеклі. Але ж і з пекла має бути вихід. Я пройшла (прохожу) через потужну трансформацію. Щоб це зробити, спочатку маєш померти, вся стара версія тебе.І це не гарантує, що ти раптом підеш по сходах вгору. Ти просто зможеш в принципі йти, пагорбами.Я задумалась - якого хуя тридцять років світ тошнить мільйонами книжок і фільмів про позитивне мислення і я сама була впевнена, що воно працює. Але ніт, погане з тобою трапляється, навіть якщо ти сама позитивна людина у світі.І тоді, я зрозуміла, що є ДО МИСЛЕННЯ.Я зрозуміла як ппацюють системи: від держави, до бізнеса, родини і кожного з нас окремо.Я почала писати про це книгу.Якщо у вас є бажання підтримати мене в цьому, то привітання з днем народження можно скинути на банку. Ніколи не просила для себе особисто, але на книгу потрібен редактор, а так як українська моя кульгава - гарний редактор.А я дуже хочу, щоб ця книга побачила світ. Нічого схожого ви не читали.Послання куди, https://send.monobank.ua/jar/88hX4F9FzQ обійняла, підняла. Ваша Жигір.