Джерело
ProSebe lab | Для бізнесменів онлі.Досить часто коли консультую саме бізнесменів, чу...
164 Охват/переглядів
2025-04-25 17:41
Повідомлення №1328
Для бізнесменів онлі.Досить часто коли консультую саме бізнесменів, чую дорікання на людей в команді - вони не випускники Гарварда.А ви б змогли керувати випускниками Гарварда?Поясню на дуже простому прикладі.Нещасливий, самотній чоловік думає, що йому потрібна жінка, яка зробить його щасливим.Але він не щасливий сам з собою.Відповідно, зустрічає таку саму жінку. Бо як же інакше, подібне притягує подібне. І от дві самотні нещасливі людини які очікують, що щасливою їх зробить щось зовні, сходяться разом і нещастя на нещастя, дає вдвічі більше нещастя.Так це працює всюди.Якщо вам здається, що ви відповідальний, а ваші співробітники ні. То спитайте себе - а де ви відповідальний, може так виявитись, що ви відповідальний лише в тому, що стосується лише вас. Так і співробітник може Так само.А де від не відповідальний? В роботі? То може і у вас там проблеми є, наприклад невідповідно поставились до анбордінгу, не відповідально поставилися до чіткості очікування, не відповідально поставились до відчуття причетності для персоналу, не відповідально розподілили повноваження, не відповідально поставились до системи виногороди, проте гіпервідповідально до системи контролю і покарань.