Джерело
ProSebe lab | Хочу зменшити кількість індивідуальних сесій і збільшити потоки на пра...
223 Охват/переглядів
2025-04-14 11:09
Повідомлення №1312
Хочу зменшити кількість індивідуальних сесій і збільшити потоки на практикуму та тренінги. Але хочу не за законами маркетингу, а від себе, шкереберть 😁 хочете якщо цікаво, можу ділитись кроками, що зробила і що з того виходить.Першими на черзі стоїть два проекти.1. Система досягнення цілей.2. Закритий телеграм канал- місце без ролей. Перше це конкретний практикум, там взагалі все дуже конкретно.Друге це простір - простір в якому можно крокувати до себе маленькими кроками, через Інструменти які буду давати, через зум зучтрічі де будемо розбирати важливі теми, такі як баланс роботи і особистого, висока тривожність, прокрастинація та інше.І я сіла, показувала скільки мені потрібно залучити людей, щоб ці проекти мали життездатність. Виходить на практикум від 20, тож це потрібно на безкоштовний практикум долучити хочаб 200, які дійсно зроблять дз, побачать перші результати і потім прийдуть вже на платний.А "місце без ролей" щоб отримало стале життя з розвитком, Від ста людей. Які підпишуться на абонплату. І відповідно десь з другого місяця їх життя почне змінюватись, це буде явно оточуючим і вже вони запустять певну сарафанку.Що я вже зробила.Я купила курс yan_voskresenskyi_ продажі в лоб, почала дивитись перший урок і зрозуміла, що не зможу додивитись, бо я це все знаю.Постало питання, а що мене мотивувало його придбати.Сподівання на якусь стислу покроковку.Тоді я сіла вчора і розписала стратегію.Від пунтку Б до поточного стану.Тож я маю тепер точні кроки на кожен день.Сьогодні день 1.Задача на сьогодні повністю виписати з голови, яким чином людина всередині клубу "місце без ролей" буде отримувати те, за чим вона прийшла, незалежно від часу коли доєдналась. Як цей простір зробити безпечним. І які матеріали мають бути винесені як база, яку кожен має вивчити про себе, щоб потім в потоці саме займатись дослідженням себе.