Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НОТАТКИ ТРЕНЕРА💪🏻
Додано 06 гру 2025

НОТАТКИ ТРЕНЕРА💪🏻

@trainer_snotes
Кількість підписників: 6 769
Фото: 242
Відео: 11
Посилання: 34
Опис:
Спільнота в якій я ділюсь своїм досвідом і думками. Показую, як харчуватись, тренуватись, мотивую рухатись до власних цілей🏆 По усім запитанням звертайтесь до мене особисто ➡️ @oleksandr_salo
Джерело

НОТАТКИ ТРЕНЕРА💪🏻 | Я просто люблю поїсти і не люблю рухатись»Чесно, чую це дуже часто.І з...

Логотип телеграм спільноти - НОТАТКИ ТРЕНЕРА💪🏻 НОТАТКИ ТРЕНЕРА💪🏻 @trainer_snotes
4 059 Охват/переглядів 2026-03-24 14:06 Повідомлення №353
«Я просто люблю поїсти і не люблю рухатись»Чесно, чую це дуже часто.І звучить ніби нормально:«ну така вже я є».Але це не про прийняття - це про наслідки, які накопичуються роками.📌 Кожна третя смерть у світі - через серцево-судинні захворювання📌 Більша половина цих випадків - через харчування і спосіб життяКоли я працюю з клієнтами, я часто питаю:«Що привело тебе до такого стану?»Не щоб засуджувати, а щоб зрозуміти.Відповіді майже завжди схожі:«Навіть не помітила»«Постійно відкладала себе на потім»«Я просто люблю поїсти»І в якийсь момент - немає енергії, не подобаєшся собі, проблеми зі здоров’ям.Сьогодні багато хто називає бодіпозитивом прийняття себе.Спочатку ця ідея була для людей, яким треба було відчувати себе повноцінними попри обмеження чи травми.Але зараз часто подають так: «я приймаю себе і нічого не змінюю».І ось це вже шкідлива теза, яка маскує проблеми зі звичками, які псують здоров’ям і якість життя.Справжнє прийняття - це не «нічого не робити».Це коли ти не гнобиш себе, але й не доводиш до стану, де вже важко жити.Як тільки людина виходить з стану «ну така вже я є», приймає реальність і починає діяти - відбуваються зміни, і не лише тіло міняється, бо разом з ним змінюється сприйняття себе, піднімається рівень енергії, покращується настрій, зʼявляється бажання проявляти себе перед світом, а не звинувачувати усіх в своїх бідах бо нарешті ти відповідаєш за те, що відбувається з твоїм тілом і життям.І найважливіше - це не про заборони, жорсткі дієти і фізичне виснаження.Це про нормальний підхід, який реально тримати на постійні основі.Такому підходу можна навчитись на моєму авторському курсі«Схуднення без забор🍩н».До кінця березня даю знижку -25%🛍, щоб кожен мав можливість привести себе в хорошу форму до літа.А я нагадую, що це неможливо зробити за 2–3 тижні-вам потрібно як мінімум кілька місяців працювати над своїми звичками і дати собі достатньо часу, щоб це не закінчилось зривом і знову набраними кілограмами.Пишіть «Хочу курс» мені в особисті, і я скину всі деталі.Мій контакт⬇️✍️@oleksandr_salo