Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Trabzonspor UA | Все Про Українців
Додано 06 гру 2025

Trabzonspor UA | Все Про Українців

@trabzonsporUA
Кількість підписників: 172
Фото: 1,220
Відео: 158
Посилання: 121
Опис:
Найращий телеграм канал про турецьку футбольну команду «Трабзонспор» Клуб був заснований у 1967 та проводить свої домашні матчі на стадіоні «Папара Парк»,що у місті Трабзон Адмін: @greg_kriv

👥 Кількість підписників

172
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -7

👁️ Середній перегляд на повідомлення

49
Середній/День:: 61
Середній/Тиждень:: 46
ERR: 28.49%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Фатіх Текке:«Перед матчем ми маємо подякувати всім, хто прийшов сюди за таких погодних умов. Особливо ми хочемо подякувати нашим уболівальникам, які підтримували нас з вечора нашого прибуття і які прийшли проводити нас з готелю сьогодні. Я кажу, що це подарунок насамперед їм, тому що було дуже холодно. Я думаю, що в першому таймі було багато позитивних моментів. Було 2-3 шанси, але я не можу сказати того ж про другий тайм. Це була здебільшого битва розуму для обох команд. На мою думку, «Коджаелі» – одна з найскладніших виїзних ігор у Туреччині. Вони дуже хороша команда, яка грає з емоціями, особливо на цьому стадіоні». «Це був момент, якого ми зовсім не очікували, чесно кажучи, благословення від Бога. Ми завершили гру з рахунком 2:1 завдяки голу Мучі. Матч більше пахнув нічиєю, і часом навіть здавалося, що він на користь Коджаелі. Як я вже казав, щоб постійно контролювати гру, нам потрібно уникати проблем з якістю передач та простими втратами. Але загалом кожен, хто виходив і виходив, зробив усе можливе; було бажання та рішучість. Сьогодні, слава Богу, ми перемогли. Початок другого тайму з перемоги був дуже цінним для нас» @trabzonsporUA
Кандидати на MVP матчу:Андре Онана: 90 хв, 5 сейвів - 2 після ударів в штрафному майданчику, 1/2 вдалі виходи, 1 перехоплення навісів, 1 винос, 19/29 точних пасів(66%). Оцінка: 7,2•Озан Туфан: 90 хв, 3 захисні дії, 1/1 вдалий відбір, 1 перехоплення, 1 винос, 6 повернень мяча, 2/2 виграних верхових дуелей, 41/45 точних пасів(91%), 1 ключова передача, 2/4 лонгболів, 1 удар - 1 повз ворота. Оцінка: 6,1•Вагнер Піна: 88 хв, 10 захисних дій, 2/4 вдалих відбори, 6 виносів, 5 повернень мʼяча, 4/6 виграних єдиноборств, 1/1 виграних верхових дуелей, 22/25 точних пасів(88%), 1 ключовий пас. Оцінка: 6,5•Казім Олайгбе: 77 хв, 4 захисні дії, 1 перехоплення, 3 виноси, 6 повернень мʼяча, 1/1 виграних верхових дуелей, 1/2 вдалих дриблінги, 3 удари - 1 в площину, 2 повз,12/17 точних пасів(71%), 1 ключовий пас, 1 створений гольовий шанс для партнерів, 1 асист. Оцінка: 6,6•Філіпе Аугусто: 89 хв, 9/9 точних пасів, 1 ключовий пас, 1 створений гольовий шанс для партнерів, 2 захисні дії, 1/1 вдалий відбір, 1 перехоплення, 1 повернення мʼяча, 2/3 виграних єдиноборств, 2 удари - 1 в площину, 1 повз, 1 гол. Оцінка: 7,8@trabzonsporUA
Фатіх Текке: Я думаю, що початок гри був досить хорошим. У нас був особливо хороший шанс на початку. Потім ми пропустили голи, і я сказав, що вперше змінимо нашу позицію. Два крайні гравці суперника були особливо ефективними, і, на мою думку, це була команда, яка мала труднощі з вирішенням проблеми своєї усталеної оборони. На жаль, поки ми чекали, один чи два гравці зробили дуже очевидні помилки у своєму позиціонуванні, і, як наслідок, завдяки майстерності суперника, вони забили перший гол». Другий гол був забитий з прямих переходів після вкидань, особливо кутових – моментів, про які ми попереджали кілька днів, де «Галатасарай» міг би створити найбільше випробування. Ми пропустили гол з вкидання. Це була дуже серйозна позиційна помилка. Ми працювали над цим вісім місяців. Ось що мене засмучує. Якщо ми не зможемо опанувати позиційну гру за вісім місяців – і в нас вже є проблеми із загальним захистом команди – то це не спрацює. Грати з емоціями – це одне, а грати позиційно – зовсім інше. Тут задіяно багато параметрів: ваші почуття, ваші орієнтири, зона, де знаходиться м'яч, ваша близькість до суперника тощо. Незважаючи на наполегливу працю, є ще й таке: «Немає місця за межами того, що призначено». Нас карають за найменшу помилку. Я кажу це, бо сам це пережив, але я точно не можу сказати, що ми загалом не грали належним чином.Я думаю, що переломним моментом став гол, який ми пропустили з аут-лайну наприкінці першого тайму. Але другий тайм ми розпочали добре. Ми знову контролювали все в грі. Ми вийшли вперед 2:1. Ми не реалізували дуже явний шанс зрівняти рахунок 2:2. Цей шанс був упущений. Це було те, що ми тренували зі стандартними положеннями, щось, що ми намагалися зробити, ризикуючи. Цього разу ми пропустили дуже комічний гол, 3:1. Потім, на короткий проміжок часу в грі, у нас був шанс зробити рахунок 3:2, але цього не сталося. Можу сказати, що в ті моменти ми зазнали поразки. Як тільки ми вийшли з гри, рахунок міг бути 4:1, можливо, навіть більшим, але майже всі голи, які ми пропустили, були голами, які нам не слід було приймати.Але як "Трабзонспор", ми розчаровані величезним розчаруванням. У нас кубковий матч перед початком чемпіонату, 14-го числа, і дуже важливий матч чемпіонату. Виїзна гра проти "Коджаеліспора" дуже складна. Якщо врахувати все це разом, нам терміново потрібно зробити трансфери, щоб заповнити прогалини в нашому складі, запросивши гравців, які зможуть зіграти в матчі та в потрібний час. Тому що у нас справді багато травмованих. «Тому нам дуже шкода. Я також вітаю «Галатасарай». У них вже є одні з найталановитіших гравців Європи, можливо, навіть світу. Тож, я не думаю, що ми поступалися в грі, але ми програли. Я також вітаю їх» @trabzonsporUA
🗣️Перед матчем головний тренер команди Фатіх Текке та капітан команди Антоні Нвакаєме поговорили з пресоюОскільки обидва наговорили немало, ми розібʼємо інтервʼю на дві частини. В першій будуть слова лише Фатіха, в другій - АнтоніОтже:«Наша ситуація дещо відрізняється від ситуації суперника. Якщо я не помиляюся, у нас дев’ять гравців з певними проблемами — як учора, так і сьогодні. Стан ще трьох футболістів наразі не є повністю оптимальним. Попри все, для “Трабзонспора” кожен матч має велике значення. Ми готувалися до цієї гри. Незалежно від того, з ким і як ми граємо, завтра на полі буде “Трабзонспор” із чітким планом і бажанням перемогти.Для нас це дуже складний матч. Моє головне очікування від завтрашньої гри — насамперед для обох команд, але особливо для нас — щоб обійшлося без травм. Адже якщо ми пройдемо далі, на нас чекатиме фінал, а потім матч чемпіонату. Від гри з “Бешикташем” ми, відверто кажучи, переживаємо непростий період.Наш суперник має дуже сильного тренера та надзвичайно якісний склад. Особливо в окремі моменти — це команда з футболістами, здатними створити проблеми практично будь-якому клубу у світі. Тому я очікую від своїх гравців одного: незалежно від обставин, передати нашим уболівальникам через гру те, що ми працюємо, що ми відпрацьовуємо на тренуваннях, і зробити це без зневіри, з повною самовіддачею та бойовим духом.Про суперника можна сказати дуже багато. Для нас це надзвичайно важкий матч. Бажаю їм успіхів. Нехай станеться те, що буде для нас найкращим. Нехай глядачі побачать гарну гру — без травм, без нещасних випадків». @trabzonsporUA
Фатіх Текке: «Це був дуже сумний вечір для всіх нас. Пропущені нами голи, їхня кількість, помилки, які ми зробили… Причини можна обговорювати, але головна причина полягає в тому, що у нас багато недоліків. Напружений ігровий ритм нашої команди, наприклад, у півзахисті. Дозвольте мені сказати, що ми дуже засмучені. Я дуже засмучений, бо ми пропустили 4, навіть 5 голів, один з яких був з офсайду. Я не можу з цим змиритися».  Я також вітаю «Генчлербірліґі». Не хочу затьмарювати їхню перемогу; вважаю, що вони добре зіграли. Їм сьогодні щастило зі стандартними положеннями; вони забили майже з усіх. Наша звичка пропускати голи з тих зон, над якими ми працювали, продовжується. «Можливо, у нашій грі є «низький рівень», може трапитися те й інше, але те, як було скоєно фол, і ми працювали над цим увесь тиждень... Незважаючи ні на що, Трабзонспор не повинен пропускати гол з чотирьох подач, включаючи офсайд. Це вина кожного. 2:0 – це те, чого ми зовсім не очікували. Ми не були дуже результативними. У першому таймі був лише один момент, коли ми не реалізували відкриті ворота. Це могло стати поворотним моментом. Після того, як ми зрівняли рахунок 2:2, якщо я правильно пам'ятаю, перший фол і кутовий після початкового удару призвели до голу. Потім ще один, потім ще один. Спроба знайти третій гол і переломити хід гри була позитивною, так, але єдине позитивне, що я можу сказати про матч, це три голи, які ми забили. Окрім цього, немає багато позитивного, що можна сказати. Ми можемо програти, але як Трабзонспор, особливо в останні тижні, наш емоційний стан був набагато нижчим за цей рівень. Сьогодні ми були набагато нижчими, і нам потрібно поговорити між собою та знайти причини цього, нам потрібно» подумати про це».  Тим часом триває процес щодо гравців, які приєднуються та йдуть. Є Суперкубок, Кубок Туреччини Зірат та Суперліга. Цей складний період триватиме ще деякий час. В результаті ми можемо зазнати невдач, але з точки зору нашої гри, ми не повинні були так сильно постраждати. Що стосується нашої гри, я думаю, ми постраждали» @trabzonsporUA
Фатіх Текке:«Це був один із найскладніших матчів групового етапу. Домашня поразка, якої ми зовсім не очікували. Звичайно, ми засмучені. Я думаю, що ми втратили велику перевагу. Є речі, які я можу сказати позитивно про суперника в першому таймі. Про нас не так багато позитивного. Другий тайм був саме таким, як ми хотіли. Ми могли виграти матч. Ми пропустили один момент, це стало переломним моментом матчу. Суперник міг забити там другий гол, але загалом, після замін у другому таймі, у нас були дуже явні моменти, і ми їх не реалізували, але ми не змогли переломити хід гри. Боротьба, бажання, зусилля у другому таймі були тим, чого ми хотіли, але зрештою ми програли вдома після довгого часу. Цього не повинно було статися, але сталося. Ми нічого не можемо вдіяти, ми засмучені. Тепер ми негайно відреагуємо. Я чесно кажучи, цього не очікував, але я сказав, що це буде важко. Понеділок – ще один дуже важкий матч. Враховуючи ситуацію з нашими травмованими гравцями, команда...» стан, все, нас чекає складний період протягом певного часу. Ми також почали негативно сьогодні. Ми зіграли матч, який нам потрібно надолужити. Особливо гра суперника в першому таймі..." "Ми повинні привітати їх з першою частиною @trabzonsporUA
Фатіх Текке:«У матчі, де нам бракувало дуже важливих гравців, на мою думку, це був один із найкращих матчів, які ми зіграли досі. Початок гри, все в ній, було дуже, дуже хорошим матчем. Ми пропустили голи; це були моменти, над якими ми працювали, але, на жаль, ми не були правильно розташовані. Іноді таке трапляється. Старт і перша частина гри з рахунком, якого ми зовсім не очікували. Потім, повертаючись, червона картка… На мою думку, перший інцидент був майже таким самим. Інцидент із Сердаром також був таким самим, підкат на щиколотці; це також могло бути червоною карткою. Після цього стався матч, де Бешикташ захищався, а Трабзонспор атакував, і ми могли зробити це лише з боку Зубкова. Ми могли перемогти, але повернення в таких матчах дуже, дуже важливе, дуже цінне. Ми дали нашому супернику один чи два переходи, якщо я не помиляюся, чого нам не слід було робити. Дуже великі помилки. Ми пропустили голи сьогодні через те, над чим ми працювали. Найбільше мене хвилювали стандартні положення через їх розмір. Але загалом, ентузіазм, враження, яке ми справили на наших уболівальників, і відчуття, яке ми залишили у глядачів, були дуже позитивними. «Це був дуже позитивний матч і з моєї точки зору» @trabzonsporUA