Джерело
Trabzonspor UA | Все Про Українців | Фатіх Текке: «Це був дуже сумний вечір для всіх нас. Пропущені нами го...
53 Охват/переглядів
2025-12-23 17:47
Повідомлення №1510
Фатіх Текке:
«Це був дуже сумний вечір для всіх нас. Пропущені нами голи, їхня кількість, помилки, які ми зробили… Причини можна обговорювати, але головна причина полягає в тому, що у нас багато недоліків. Напружений ігровий ритм нашої команди, наприклад, у півзахисті. Дозвольте мені сказати, що ми дуже засмучені. Я дуже засмучений, бо ми пропустили 4, навіть 5 голів, один з яких був з офсайду. Я не можу з цим змиритися». Я також вітаю «Генчлербірліґі». Не хочу затьмарювати їхню перемогу; вважаю, що вони добре зіграли. Їм сьогодні щастило зі стандартними положеннями; вони забили майже з усіх. Наша звичка пропускати голи з тих зон, над якими ми працювали, продовжується. «Можливо, у нашій грі є «низький рівень», може трапитися те й інше, але те, як було скоєно фол, і ми працювали над цим увесь тиждень... Незважаючи ні на що, Трабзонспор не повинен пропускати гол з чотирьох подач, включаючи офсайд. Це вина кожного. 2:0 – це те, чого ми зовсім не очікували. Ми не були дуже результативними. У першому таймі був лише один момент, коли ми не реалізували відкриті ворота. Це могло стати поворотним моментом. Після того, як ми зрівняли рахунок 2:2, якщо я правильно пам'ятаю, перший фол і кутовий після початкового удару призвели до голу. Потім ще один, потім ще один. Спроба знайти третій гол і переломити хід гри була позитивною, так, але єдине позитивне, що я можу сказати про матч, це три голи, які ми забили. Окрім цього, немає багато позитивного, що можна сказати. Ми можемо програти, але як Трабзонспор, особливо в останні тижні, наш емоційний стан був набагато нижчим за цей рівень. Сьогодні ми були набагато нижчими, і нам потрібно поговорити між собою та знайти причини цього, нам потрібно» подумати про це». Тим часом триває процес щодо гравців, які приєднуються та йдуть. Є Суперкубок, Кубок Туреччини Зірат та Суперліга. Цей складний період триватиме ще деякий час. В результаті ми можемо зазнати невдач, але з точки зору нашої гри, ми не повинні були так сильно постраждати. Що стосується нашої гри, я думаю, ми постраждали» @trabzonsporUA