Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ
Додано 14 лип 2024

Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ

@tottenham_ukraine
Кількість підписників: 670
Фото: 7,680
Відео: 1,480
Посилання: 5,920
Опис:
Непрофесійно. Суб'єктивно. Але щиро. Про АПЛ загалом, про Тоттенгем зокрема. Чат: https://t.me/tottenham_ukraine1 YouTube: https://www.youtube.com/@ПлечеСіссокоТоттенгем Засновник: @underdog13 Адміни: @xGodgolem @mykicharsen @olegyerokhin
Джерело

Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ | В один момент здавалось, що матч вже завершився, але саме тоді команда...

Логотип телеграм спільноти - Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ @tottenham_ukraine
355 Охват/переглядів 2026-05-19 21:19 Повідомлення №17067
В один момент здавалось, що матч вже завершився, але саме тоді команда ввімкнулась і майже організувала камбек. Ми створили багато небезпеки, в підсумку повністю переграли Челсі по моментах. Забили гол. Заробили чисте пенальті. Жаль звісно, що його як завжди не поставили. Клоунада з суддівством продовжується. Точніше не клоунада, а цілеспрямоване вбивання команди. Ми досі не пробивали жодного пенальті, хоч майже завжди є приводи для нього. Деколи спірні, а часто й залізні такі як сьогодні. Те, що там відбулось це просто суцільний сором. На повторі чітко було видно, що свисток був пізніше, після очевидного фолу. Але судді як завжди просто вирішили не призначати пенальті. При цьому робивши якісь безглузді речі типу жовтих карток. Ну і потім ще звісно не дали чисту червону Челсі. Дві гри поспіль ми по факту дотискаємо до потрібного результату, але через суддівство ми досі під загрозою вильоту. Дякуємо команді за характер в кінці зустрічі. Руки ніхто не опускав. Ну а для нас, для фанатів нічого ніколи не буває просто. Тому готуємо валідол та побільше заспокійливого на неділю. Це буде мега нервово. Але мабуть за це ми і любимо команду, за емоції, які є завжди, до останнього моменту. Буде весело. Або не дуже. В будь-якому випадку готуємось вболівати немов востаннє. COYS 🤍