Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ
Додано 14 лип 2024

Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ

@tottenham_ukraine
Кількість підписників: 670
Фото: 7,680
Відео: 1,480
Посилання: 5,920
Опис:
Непрофесійно. Суб'єктивно. Але щиро. Про АПЛ загалом, про Тоттенгем зокрема. Чат: https://t.me/tottenham_ukraine1 YouTube: https://www.youtube.com/@ПлечеСіссокоТоттенгем Засновник: @underdog13 Адміни: @xGodgolem @mykicharsen @olegyerokhin
Джерело

Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ | ️Роберто Де Дзербі про ситуацію в клубі перед матчем проти «Астон Вілл...

Логотип телеграм спільноти - Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ @tottenham_ukraine
1 050 Охват/переглядів 2026-05-01 13:56 Повідомлення №16869
🎙️Роберто Де Дзербі про ситуацію в клубі перед матчем проти «Астон Вілли»:Слухайте, я хочу один раз чітко сказати. Найважливіше зараз — це заглушити голос усередині нас, усередині гравців, персоналу, фанатів.Цей голос породжує негативні думки й каже, що нам не щастить, що у нас занадто багато травм. Ми втратили Сімонса, і він був одним із найважливіших гравців для нас в останніх двох матчах. Наш медичний штаб недостатньо хороший, поле на стадіоні недостатньо хороше, тренувальне поле недостатньо хороше. Виграти два чи три матчі поспіль — ні, бо ми не вигравали в 2026 році. Усе це — негатив і це нісенітниця. Я хочу зосередитися на собі та на якості моїх гравців.Ми їдемо грати проти однієї з найкращих команд АПЛ на даний момент, але якщо Тоттенгем виграє на Вілла Парк — це не диво. Можливо, ми програємо, але у нас є якість, щоб виграти цю гру. Ми повинні бути позитивними, тому що нам пощастило працювати у великому клубі.Якщо Сімонс та Соланке травмовані, ми можемо грати з Муані, Телем, Рішарлісоном. Це непогані гравці. У нас є Порро, Удогі, ван де Вен та багато інших. У мене немає часу слухати ці речі.Це виглядає так ніби ми всі плачемо і вже вилетіли. Ні, ще ні. Ми повинні помирати на полі, у нас є відставання у два очки. Це не найкращий момент, це складний момент, але плачуть лише невдахи. Вони думають негативно. Я не хочу, щоб люди поруч зі мною плакали й думали інакше, ніж я.Ми достатньо хороші, щоб вигравати матчі, і достатньо хороші, щоб залишитися в лізі. А далі подивимося. Це єдиний шлях, який я знаю — важко працювати і віддавати все найкраще. Заряджаємось потужністю, ми йдемо на зліт 🚀 🏳️ Плече Сіссоко | Тоттенгем