Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Tony Говорить 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Tony Говорить 🇺🇦

@tony_talks
Кількість підписників: 5 235
Фото: 21,700
Відео: 1,100
Посилання: 5,430
Опис:
Канал креативного директора із Києва про маркетинг та креативну складову фешн-індустрії та сучасної культури. Співзасновник найстильнішого концепт-стору NEWBORNK.COM Реклама та інші питання - @holyihor78
Джерело

Tony Говорить 🇺🇦 | Взагалі я дуже люблю AI, нейронки й усі ці нові технології. І трохи ск...

Логотип телеграм спільноти - Tony Говорить 🇺🇦 Tony Говорить 🇺🇦 @tony_talks
640 Охват/переглядів 2026-02-17 10:02 Повідомлення №30503
Взагалі я дуже люблю AI, нейронки й усі ці нові технології. І трохи скептично ставлюся до людей, які принципово «проти всього цього». Для мене це якийсь дивний новий вид нонконформізму.Я сприймаю AI не більше ніж як інструмент. Колись таким інструментом став пензлик. Потім — фотографія. Про Photoshop взагалі мовчу. Очевидно, що свого часу люди, які вирізали шрифти лінійками на кульманах і збирали колажі вручну, теж злилися, коли з’явилися Illustrator і Photoshop. Але прогрес це не зупинило — і не могло.Я ще можу зрозуміти художників, які працюють від руки і обстоюють свою техніку (хоч я впевнений, що їхнє мистецтво тільки зростатиме в ціні). Але коли обурюються люди, які самі користуються Adobe, Figma чи Canva — ну камон, не женіть біса.Ось, наприклад, відео Mikhail Volkov. Хіба це не мистецтво? Якщо хтось скаже, що ні — мені похуй. Бо в мене це викликає емоції, і мені це щиро подобається. А це, як на мене, і є головна мета будь-якої творчості — викликати відчуття.Чи можна було зняти такі відео в реальності? Думаю, так. Але навряд чи хтось захотів би вкладати в це настільки ненормальні бюджети.Тому я за просту річ: створюйте так, як вам хочеться. Головне — щоб це чіпляло людей.TONYTALKSNEWBORN K