Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - TOK
Додано 14 лип 2024

TOK

@tokukraine
Кількість підписників: 3 225
Фото: 2,070
Відео: 82
Посилання: 3,150
Опис:
Персональний telegram-канал журналіста-аналітика ExPro Electricity Дар‘ї Орлової. Все про ринок електроенергетики України 🇺🇦 ⚡️ Новини ⚡️ Аналітика ⚡️ Статистика 💭Є про що (або кого) розповісти та для зворотнього звʼязку - @tok_back

👥 Кількість підписників

3 225
Середній/День:: +11
Середній/Тиждень:: +11
Середній/Місяць:: +19

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 121
Середній/День:: 1,200
Середній/Тиждень:: 2,316
ERR: 65.77%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,200 24-07-22 06:24
«Оператор ринку» оприлюднив частки кожного джерела енергії в реалізованій на РДН/ВДР електроенергії за червень 2024 🔹ядерне паливо - 29,02%🔹вугілля - 2,87%🔹природний газ - 18,66%🔹мазут - 0,00%🔹біомаса та біогаз - 1,53%🔹сонце - 16,22%🔹вітер - 1,23%🔹гідро - 16,46%🔹інші - 1,04%🔹не визначено (балансуючий ринок та імпорт) - 6,93%🔹інформація не надана - 6,05%Зросла частка ядерного палива. Частка вугілля на РДН-ВДР і надалі рекордно низька. 🌿Загальна частка «зеленої» електроенергії на РДН/ВДР дещо знизилась - до 19%. Загалом у червні на РДН/ВДР було реалізовано 2 164 218,6 МВт-год (-2,5% до попереднього місяця).За попередніми даними, на РДН/ВДР у червні було реалізовано 86 тис. МВт-год імпортної електроенергії - це близько 10% від усіх поставок за місяць. 👉Частки джерел енергії на спотових сегментах за травеньʼ24❗️Важливе уточнення: ринок «на добу наперед» (РДН) та внутрішньодобовий ринок (ВДР) - одні із сегментів ринку електроенергії в Україні. Вони займають близько 30% від усього ринку. 🔸ТОК🔸
👁 1,500 24-07-19 14:09
Департамент СБУ, який колись робили під Артема Шило, звернувся до Регулятора щодо розширення переліку інформації, доступ до якої має бути обмежено. Серед цієї інформації є обсяги імпорту і результати аукціонів на перетин. Відповідний проєкт постанови щодо обмеження інформації планують розглянути на наступному засіданні Регулятора, пише Енергожінка. Пропонується обмежити інформацію щодо:- обсягів виробітку, імпорту, зберігання, передачі, розподілу, споживання та експорту електричної енергії;- доступної пропускної спроможності, результатів аукціонів з розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів, фактичного використання (номінації) фізичного права на передачу. Тобто, спочатку ми говоримо про відкритість для народу, пояснюємо де брати інформацію про відсутність експорту та наявність величезного імпорту (за який, до речі, бізнес платить великі кошти), а потім такі: та ну кому це треба? І потім ми будемо всі дружно дивуватись, чому люди не довіряють владі, пишуть брєд в коментарях під постами енергокомпаній. Всього лише просто інформація про імпорт-експорт стане інсайдами, а офіційна буде доступна тільки якщо вона буде "про перемогу, збільшення, нарощування і тд"? Наступний етап буде закрити дані Оператора ринку та заблокувати доступ до сусідніх бірж, щоб не побачили вартість електроенергії? Як зробили з обміном валют свого часу?)Чи може Департамент СБУ мав би чимось іншим зайнятись;)🔸ТОК▫️X🔸