Джерело
TOK | Департамент СБУ, який колись робили під Артема Шило, звернувся до Регу...
1 500 Охват/переглядів
2024-07-19 14:09
Повідомлення №3190
Департамент СБУ, який колись робили під Артема Шило, звернувся до Регулятора щодо розширення переліку інформації, доступ до якої має бути обмежено. Серед цієї інформації є обсяги імпорту і результати аукціонів на перетин. Відповідний проєкт постанови щодо обмеження інформації планують розглянути на наступному засіданні Регулятора, пише Енергожінка. Пропонується обмежити інформацію щодо:- обсягів виробітку, імпорту, зберігання, передачі, розподілу, споживання та експорту електричної енергії;- доступної пропускної спроможності, результатів аукціонів з розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів, фактичного використання (номінації) фізичного права на передачу. Тобто, спочатку ми говоримо про відкритість для народу, пояснюємо де брати інформацію про відсутність експорту та наявність величезного імпорту (за який, до речі, бізнес платить великі кошти), а потім такі: та ну кому це треба? І потім ми будемо всі дружно дивуватись, чому люди не довіряють владі, пишуть брєд в коментарях під постами енергокомпаній. Всього лише просто інформація про імпорт-експорт стане інсайдами, а офіційна буде доступна тільки якщо вона буде "про перемогу, збільшення, нарощування і тд"? Наступний етап буде закрити дані Оператора ринку та заблокувати доступ до сусідніх бірж, щоб не побачили вартість електроенергії? Як зробили з обміном валют свого часу?)Чи може Департамент СБУ мав би чимось іншим зайнятись;)🔸ТОК▫️X🔸