Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тайм-аут (НБА)
Додано 14 лип 2024

Тайм-аут (НБА)

@timeoutnbaua
Кількість підписників: 2 042
Фото: 915
Відео: 492
Посилання: 2,560
Опис:
Роблю відоси і пишу про НБА, але багато чого ще нравиця. ЮТЮБ-КАНАЛ мій найкращий і про НБА — https://youtube.com/@timeoutnbaua?si=GXV1oMlchZ5OtfAy Реклама, зв‘язок - @uuidbshh Підтримка: Банка - https://send.monobank.ua/jar/5WwjBRSKtt
Джерело

Тайм-аут (НБА) | Превʼю фіналу Західної Конференції. Оклахома Міннесота. Вже завтра о 0...

Логотип телеграм спільноти - Тайм-аут (НБА) Тайм-аут (НБА) @timeoutnbaua
966 Охват/переглядів 2025-05-20 17:46 Повідомлення №2232
Превʼю фіналу Західної Конференції. Оклахома Міннесота. Вже завтра о 03:30 старт в серії. Як і казав, писатиму відос після кожного матчу, завтра там же розповім про серію Нікс Індіана. 1. Фактор втоми. Минулоріч Едвардс розповідав, що банально не витягнув фізично 3 раунд, тут вже команда більш готова. Оклахома, з одного боку, зіграла 2 матчі вже після завершення серії Міннесоти з ГСВ, та з іншого: - відпочивала між 1 і 2 раундом тиждень. - відпочивала останній тиждень регулярки. - 7 матч провела вдома. Перша гра там же. - відпочивала останню чверть 7 гри. - в непоганому тонусі та емоційному заряді має підходити до гри. Тут я шукаю, чому не все так однозначно, але таки Міннесота має перевагу. 2. Фактор першої зірки Більше вірю, що матч завалить Шай, ніж Едвардс, але загалом можем пройти без форс-мажорів і обоє продемонструють свій рівень. І мені здається, не ці двоє вирішуватимуть переможця серії. 3. Фактор тренера Обоє отримують багато похвали, але й критики не менше. Якщо не брати до уваги ВЕЛИКІ тренерські рішення, як от Карузо, який захищається на Йокічі (в пресі тільки такі обговорюють), то зауважу більшу ротацію на руках у Дайно. В Соти теж велика, але обмеженіша (а от тренер досвідченіший!) Ну а відзначати хочу рубку з усіх тих, хто не Шай і не Едвардс. ЛеБрон в останньому подкасті говорив, що на цьому етапі матчі виграють рольовики. Не хочеться називати рольовиками таких майстрів своєї справи, як Наз Рід чи Джей Даб, але вони будуть гризтись між собою взявши в мʼясорубку ще по декілька прізвищ з кожної з команд. Як проявлять себе захисник на зірках, скільки хвилин гратиме Майк Конлі (і чи будуть хоч вони плюсові). Ну в варіативність в атаці Дорта-Карузо-Хартенштайна. Чи буде вона? Про трьохи писати не буду, вони їх не влучать. Хоча до моменту кидка, все робитимуть максимально здорово! Почуємось вже завтра у відеофоматі. Якщо ще не лайкнули вчьорашнє — велком https://youtu.be/Ru6te59Q1jg?si=o8SweB2ik11ZQYic Тайм-аут