Джерело
Тайм-аут (НБА) | Селтікс Нікс. Шо це і як це. Те, скільки цікавих твітів з сьогоднішніх...
737 Охват/переглядів
2025-05-08 17:48
Повідомлення №2172
Селтікс Нікс. Шо це і як це. Те, скільки цікавих твітів з сьогоднішніх ігор можна нарізати це втф. У Йокича -36, в Шая +51. 6 фолів, 6 втрат та 6 влучних кидків з гри Йокича і тд. Гру Окли з Наггетс не подивився, судячи з рахунку таки нафіг Тандер той клатч, якщо перемагати можна так. Але це ще нічого не означає. Згадайте перемогу Мемфіса над ГСВ з 2022 в мільярд очок. Про цю серію багато напишемо в неділю о 22:30, коли вони гратимуть) В грі Селтікс Нікс було 3 ключових відрізка. Перші 6 хвилин матчу, коли з Нікс можна було робити відбивну, але самі Селтікс недовлучали. 15 очок переваги круто, але ніби могли й матч закривати. Початок 3 чверті, все більш менш, Таунс втрачає мʼяч, в наступній атаці його блокують. Сиплеться Таунс, який багато працює і старається, але якраз емоційно часто не витягує. Тут вже Бостон влучає, що має. +20 майже на рівному місці. Як відігрався Нью-Йорк можна було й не помітити. Влучив трішки зайвих кидків Бріджес, але: Третій момент. Бостон дав Дніпра в другому матчі фіналу Суперліги. Кількість мемів про них мільярдна, але мені трохи шкода бістів. Краса спорту, що така команда районного рівня, яка 45 хвилин матчу демонструє «дурний», тобто атаки 1 в 5 без підбирання, статичний баскетбол, веде 2-0. От такий нещадний баскетбол. Єдине, що хочу від цієї серії, щоб не стало 3-0. А то ще Бостон відіграється, будем 800 років слухати історії. А так-то дивимось далі. Продовження в суботу о 22:30. Завтра о 03:30 Міннесота ГСВ. Тепер головне братани. Маю подарунок на вечір. Відос записав з Баскет Мувз, філософствуєм. По переглядам, знімаю шляпу, по лайкам хочу ще від вас. Гарна ж тема) https://youtu.be/eOG83eaAPic?si=BnoT56H7FMNd0Ere Тайм-аут