👁 64
24-08-11 19:12
Вітаю усіх підписників! Зараз, на жаль, поговоримо не про котиків, а про щось значно сумніше. На жаль, присвячувати всю себе каналу виявилось доволі складно. Хоч і пости було робити весело, проте це забирає багато часу, а зараз, мені цього часу дуже бракує( скоро почнеться новий навчальний рік і треба буде більше приділяти часу для навчання, і себе👀Я вже писала подібний пост, проте в той раз я знайшла чудову адмінку, яка допомагала мені весь цей час та підбадьорювала. З нею мені було значно легше та цікавіше, проте зараз у нас вдвох сил все менше і менше для цього каналу😭😭 Зі сльозами на очах заявляю, що цей канал закривається.. як би сумно це не було, проте така реальністьЯ безмежно вдячна всім хто слідкував та цікавився цим каналом, хто підтримував, ставив емоції, та писав коментарі. Коли я тільки створила цей канал, ви мені безмежно допомагали морально, а особливо моя підписниця, яка з самого початку і до сих пір слідкує за каналом та час від часу коментує пости. Я справді полюбила цей канал і вас, моїх котиків🥹Пости будуть виходити до вівторка включно! Тож ще до зустрічі з новими постами😉😉Від адмінки: цей канал став для мене дуже рідним і затишним, тож мені також неймовірно сумно покидати вас. :<Допомагати нашій улюбленій власниці мені було в радість, я завжди рада всім допомогти!Вечірня рубрика "який ви завтра котик" зайняла особливе містечко в моєму серці.Щиро бажаю вам усім щастя та гарного настрою і тепер ви кожного дня можете самі обирати, який ви котик!