Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - подружка з Європи 🇺🇦
Додано 06 січ 2025

подружка з Європи 🇺🇦

@thenotesyk
Кількість підписників: 1 324
Фото: 942
Відео: 56
Посилання: 230
Опис:
пишу про своє навчання на магістратурі Erasmus Mundus та життя у Європі отримала грант 47000 євро і навчу тебе так само!! 💸 📍жила у Брюсселі та Відні, переїздитиму до Копенгагену та Мадриду 📩 для зв'язку — @YevheniiaKotiakhova
Джерело

подружка з Європи 🇺🇦 | Робота після 4CITIESНаріжне питання, яке наразі стоїть переді мною і я...

Логотип телеграм спільноти - подружка з Європи 🇪🇸 подружка з Європи 🇺🇦 @thenotesyk
522 Охват/переглядів 2025-05-11 12:05 Повідомлення №2174
Робота після 4CITIESНаріжне питання, яке наразі стоїть переді мною і якому я присвячу наступні місяці 🖥️Насправді я ще активно не займалася цим питанням — лише пасивно проглядаю вакансії, які зʼявляються в моєму інформаційному полі. Тому поки можу поділитися лише своїми думками й тим, що спостерігаю.Перш за все, моя майбутня робота буде обумовлена моїм академічним бекграундом — українським бакалавратом з політології та європейською магістратурою з урбаністики. Це відкриває мені двері до позицій у багатьох non-profit та міжнародних організаціях, які займаються питаннями урбаністики з різних точок зору. Це може бути policy analysis, urban sustainability research, mobility тощо. Іноді наші професори публікують подібні позиції на своїх сторінках у соціальних мережах.Іншою опцією може бути PhD. Багато моїх одногрупників подаються на подібні програми з грантовим покриттям — як на робочі вакансії. Це, на мою думку, також хороша опція, враховуючи «некомерційний» характер усього, що ми вчили. Я теж серйозно про це задумуюсь, але для мене дуже важливо обрати цікавий проєкт, у який я би вірила.Зараз я хочу спробувати подаватися на всі вакансії, повʼязані з комунікаціями. Це може спрацювати, враховуючи мій робочий досвід у цій сфері. І якщо, наприклад, в Україні я б розуміла, що моя освіта не стала б перешкодою, а навпаки — посилила б мій профіль у комунікаціях, то в Європі на відповідність освіти вакансії звертають значно більше уваги. А я все ж поки хотіла би ще побути в Європі. Тож побачимо.Я ще не знаю, якою буде реакція європейського роботодавця саме на мій Erasmus Mundus. Але субʼєктивно відчуваю, що моє резюме стало значно сильнішим.Зарплатна вилка значною мірою залежить від країни. Але поки точно не знаю — не буду писати.Була б у захваті повернутися в Данію. Була б не проти попрацювати в Нідерландах, Франції, готова була б залишитися ще трохи в Іспанії. Але насправді — відкрита до різних можливостей ⛵️