Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - подружка з Європи 🇺🇦
Додано 06 січ 2025

подружка з Європи 🇺🇦

@thenotesyk
Кількість підписників: 1 324
Фото: 942
Відео: 56
Посилання: 230
Опис:
пишу про своє навчання на магістратурі Erasmus Mundus та життя у Європі отримала грант 47000 євро і навчу тебе так само!! 💸 📍жила у Брюсселі та Відні, переїздитиму до Копенгагену та Мадриду 📩 для зв'язку — @YevheniiaKotiakhova
Джерело

подружка з Європи 🇺🇦 | По-перше, я зробила чекап здоровʼя 🩺 Про те, що своє здоровʼя варто пе...

Логотип телеграм спільноти - твоя стаді ґьорл з Європи 🇺🇦 подружка з Європи 🇺🇦 @thenotesyk
590 Охват/переглядів 2025-01-26 15:41 Повідомлення №2024
По-перше, я зробила чекап здоровʼя 🩺 Про те, що своє здоровʼя варто перевіряти регулярно я задумувалася давно і дуже рада, що під новий рік підвернулася така можливість. І скажу вам, дуже приємно жити, усвідомлюючи, що так, Женька таки є здоровою і 2 роки активних переїздів не вбили твоє здоровʼя. А може навіть його покращили. По-друге, вже писала на каналі, що почала цієї зими відвідувати косметолога 💆‍♀️ До цього я думала, що у мене була нормальна шкіра, але я ж не знала, що вона може бути ТАКОЮ класною. Не впевнена, що ви помітите різницю, якщо сфоткаю. Але мені цього разу очевидно стало, наскільки якісна косметологія впливає на попередження процесу старішання. А саме це був мій основний запит.Також у мене був запит на покращення стану мого волосся, яке все січеться і січеться, пушиться і пушиться як і властиво хвилястій гриві 💇‍♀️ І ніяк мені до цього не давалося відростити довгим та здоровим. Цього разу сробувала я модну процедуру Brae Revival, яка мені загалом сподобалася і зробила моє волосся м’якшим і живішим. Плюс жіночій частині нашої сім’ї дуже сподобався пілінг для шкіри голови від DSD de Luxe, який прям помітно робить волосся більш сипучим і приємним на дотик. Але питання вигляду мого волосся все ще залишається для мене відкритим.Також питанням залишається моє пере втомлена напружене тіло. Дуже хочу знайти у Києві (а в ідеалі — в кожному місці, в яке переміститимусь) якісного масажиста. Тому що зняття затисків з тіла настільки впливає… на все. Я вважаю це для себе просто необхідністю. Ах да. І завтра вже знімаю брекети!! Цікаво, чи вдястся мені зробити так, щоб страхова Ерасмусу мені їх таки відштодувала.Тільки фоточок посту не вистачає. Ще тренуватися мені бути блогером.