Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олекса Мащиць
Додано 14 лип 2024

Олекса Мащиць

@thematrixit
Кількість підписників: 1 231
Фото: 248
Відео: 18
Посилання: 294
Опис:
Мій канал про все, що захочу. Міркування про філософію, соціум, музику та інше.
Джерело

Олекса Мащиць | Буду знову бурчати, як старий дід.На зображенні фото з одного з дописі...

Логотип телеграм спільноти - Олекса Мащиць Олекса Мащиць @thematrixit
817 Охват/переглядів 2024-08-01 12:19 Повідомлення №431
Буду знову бурчати, як старий дід.На зображенні фото з одного з дописів в LinkedIn, де людина ділиться своїм ранком.І ось, що я думаю. Ліжко все ж для відпочинку, як би його останніми роками не намагалися рекламувати як сучасне місце для роботи зокрема та життя взагалі.Та можна, можна й «каву в ліжко» й все таке. Але це, скоріше, приємний виняток з правила, що й робить його таким приємним.Однак не бачу нічого позитивного в сучасній моді напряму показувати «я працюю в ліжку» як щось правильне та «нормальне».Та навряд.А якщо й буває таке, то я б не показував це публічно. Буває, втомився, або прихворів, сучасна робота справді дозволяє залізти у ванну та бути на зустрічі. Однак я б ніколи не хизувався таким та не казав колегам щось типу: "Вибачте, що без камери, я у ванній". І я не вигадав приклад, це історія з мого досвіду. Що цікаво, серед сучасних модних підходів до роботи маємо ще й такі концепції як «робота з дому» у зв'язці з «баланс робота-життя», де порадами є не працювати там, де відпочиваєш/спиш, одягатися «по робочому» та робити все можливе, щоб два життя не перетиналися.Цікавий та яскравий приклад того, як два сучасних погляди суперечать один одному та одночасно вважаються актуальними та "ок".✔️ Олекса Мащиць