Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олекса Мащиць
Додано 14 лип 2024

Олекса Мащиць

@thematrixit
Кількість підписників: 1 232
Фото: 248
Відео: 18
Посилання: 294
Опис:
Мій канал про все, що захочу. Міркування про філософію, соціум, музику та інше.
Джерело

Олекса Мащиць | Цікаве спостереження.Навесні 2021 року Ілон Маск офіційно ввід посаду ...

Логотип телеграм спільноти - Олекса Мащиць Олекса Мащиць @thematrixit
573 Охват/переглядів 2025-03-30 16:49 Повідомлення №523
Цікаве спостереження.Навесні 2021 року Ілон Маск офіційно ввід посаду "Технокороль" у Тесла. Для себе, звісно. У них на сайті так і написано, що Маск є Технокоролем, який працює, як СЕО.На початку 2025 року Дональд Трамп у себе в соцмережі називає себе королем, а акаунт Білого Дому робить допис з фейковою обкладинкою журналу Times, де Трамп зображений як король.До слова, Time справді робив свою обкладинку, де Трамп зображений як король, з надписом "Коронуйте мене" у 2018 році.А я останнім часом багато думаю про те, наскільки я помилявся, коли думав, що багато дитячих підходів та поглядів на світ обов'язково зникають з віком. Типу, придумати образливу "кличку", або називати "очкариком", намагаючися образити. Хотіти бути королем...Тепер маю іншу "забавку" - намагаюся знайти, а які дитячі "приколи" справді лишилися у дитинстві у дорослих людей? Поки мої пошуки зазнають приголомшливої невдачі.П.С. Цікаво, що поведінка реальних королів та королев (Європа) чомусь зовсім не схожа на поведінку "хочу-бути-королем" Маска та Трампа чи інших "аристократів" та "шляхти".✔️ Олекса Мащиць