Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - thedudewhoreads
Додано 06 гру 2025

thedudewhoreads

@thedudewhoreads
Кількість підписників: 3 300
Фото: 2,080
Відео: 127
Посилання: 1,480
Опис:
Читаю. Жартую. Тримаємось 🇺🇦 Щодо партнерки - https://telegra.ph/Pro-sp%D1%96vpracyu-01-13-2 З усіх питань - @vdidyk

👥 Кількість підписників

3 300
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -20

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 214
Середній/День:: 1,370
Середній/Тиждень:: 2,740
ERR: 67.09%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,370 25-12-19 14:53
Перша й поки єдина книжка за місяць — «Війна» Боб Вудворд. Хотів прочитати її ще з моменту виходу англійською: і тема близька, і автор давно цікавий. Тож у відпустці нарешті дістався до неї у книгарні. #прочитанеТекст захоплює з перших сторінок — це відчуття, ніби зазираєш за лаштунки великої політики. І водночас з’являється бажання туди більше не зазирати ніколи. Бо коли бачиш, як усе відбувається насправді, ілюзії про стратегів, професіоналів і «високі матерії» швидко розсіюються. Хоча після політики Трампа та його оточення ілюзій і так майже не лишилося. Про наших узагалі мовчу 🙈Книжка написана динамічно, багато коротких розділів, швидкий ритм, чітка структура. Фокус — на двох ключових війнах після 2022 року: Україні та Ізраїлі. Автор показує, що їм передувало, як реагували за зачиненими дверима, куди не пускають журналістів. В цьому контексті згадуються й виведення американських військ з Афганістану, і перше президентство Трампа — як ланки одного ланцюга.Ближче до фіналу читати стає важко. Бо розумієш, що за всіма цими пустими розмовами, паузами й затягуванням рішень — реальні втрати. Наші люди, які гинули й гинуть. А коли накладаєш це на теперішню ситуацію, вже після написання книжки, за другої каденції Трампа, то злість і роздратування лише посилюються.Хочеться вірити, що для когось зі світових політиків ця книжка стане уроком. Що хтось зробить висновки, почне думати на кілька кроків уперед, зважувати слова, прогнозувати дії противника. Усвідомить, що «з великою силою приходить велика відповідальність.»Найважче було абстрагуватися від того, що за цими сторінками, які охоплюють майже чотири роки подій, стоїть неймовірна кількість смертей.Загалом праця Вудворда потужна. Якщо вам цікава велика політика без прикрас — дуже рекомендую. Принаймні, русню тут не облизують, а позиція автора виглядає достатньо чіткою й послідовною (гуглити глибше не став).
👁 1,820 25-11-07 06:34
Щоб ти щось почав по справжньому цінувати - у тебе це потрібно забрати, а потім повернути 🫡Я в ЗСУ ось якраз як пів року, половину з яких провів у зоні бойових дій. З комфортом там, скажімо, не дуже добре )) Зараз, у відпустці, щодня насолоджуюсь тим, що для мене було звичним - нормальною кавою, гарячою ванною, сном без загроз кабів та рсзв, можливістю просто вийти та прогулятися до найближчої книгарні. Про це все є багато думок та рефлексій, але поки не на часі про це говорити, може якось потім…… за ці пів року я поставив на паузу свою часткову ідентифікацію як книжковий блогер. Я не в контексті, не в ситуативі, це здається далеким і неважливим, я навіть не збираюсь купувати «Книгу Еміля»)) Майже всі пропозиції по співпраці та партнерських дописах тимчасово відхиляю з формулюванням «це на паузі з поваги до тих, хто ще не відписався від мого блогу». Найбільше відписок від мого блогу саме за ці 6 місяців, поки я в армії, до речі, дуже показовий момент 🥸Разом з тим дуже ціную тих, хто тут, особливо коли ще й бачу нових людей, та і деякі видавництва і бренди не забули мене! Наприклад, одна з найцінніших співпраць - з 25 Coffee Roasters, яким я казав, що в збд, і нема де варити каву, а вони всеодно робили подарунки і дякували за службу. За традиційним промокодом Thedude15 матимете хорошу знижку ☕️Сорі за лонгрід, хотів коротко, але просто гарно виспався і трохи розвинув думку )) Долучайтесь до СОУ, підтримуйте військових, моніторьте щодня діпстейт, читайте гарні книжки, донатьте, і пам’ятайте, що війна, на жаль, все ближче до кожного і кожної.