Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Картинкозбірnyaa
Додано 06 гру 2025

Картинкозбірnyaa

@thebiggest_thebest
Кількість підписників: 480
Фото: 14,900
Відео: 1,970
Посилання: 4,990
Опис:
fear not; stay here @pan_panzerschreck — адмін https://t.me/x8_nyaa — арти переїхали

👥 Кількість підписників

480
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: +3

📊 Кількість повідомлень на день

6.2
Останній день: 11
Середнє за тиждень: 7.7
Середнє за день: 6.2

Історія змін лого

Історія змін назви

Картинкозбірnyaa 2026-04-02
pusty_niaa 2026-04-01
Картинкозбір_nyaa 2025-12-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 72 26-06-05 17:52
👀 Чудові арти Бродяги з кавунами від 📱Pelaajanifta та "гастрономічне меню сталкерів" від 📱Terezta.До речі, Бродяга зображений з кавунами не просто так. В грі знайшли цікаву деталь: гравіювання "Херсон" на застібці куртки Бродяги. Власне це і надихнуло художницю зробити цей арт.Із цікавого на GamedevDou вийшло інтерв'ю від лід-дженераліст GSC Game World Олексія Рисюка, який в GSC вже 8 років і працював над створенням ще того першого трейлеру до S.T.A.L.K.E.R. 2. В інтерв'ю він розповдає як створювалися степи й лісостепи Зони в S.T.A.L.K.E.R. 2, про сканування об'єктів для гри та як його софт допомагає Силам Оборони в операційному плануванні.По Metro 2039 з'явилася неофіційна інформація про вихід гри в лютому 2027 року від інсайдера, який в квітні і злив анонс цієї ж Метро 2039. Так як самі розробники заявляли про вихід гри взимку - лютий 2027 року виглядає правдоподібним варіантом.А ми поки сподіваємося, що на ігрових виставках цього тижня все ж побачимо S.T.A.L.K.E.R. 2. Сьогодні опівночі відбудеться Summer Game Fest, а вже в неділю о 20:00 почнеться Xbox Games Showcase.
👁 71 26-04-22 07:28
🔴 Непотрібний капремонт просп. Лобановського ще й без урахування вимог безбар'єрності - це лише одна з причин, чому Київавтодор має бути ліквідованоНа відео ви можете побачити "жахливий" стан покриття проїзної частини проспекту Лобановського, який, на думку київавтодорівців, потребує термінового закатування в асфальт 800 млн грн наших з вами грошей.Яким чином обирають вулиці для капремонту нам невідомо, але критерієм однозначно не є стан покриття вулиці, який кожної весни і осені фіксують ШЕУ.✍️ Щоб зупинити Київавтодорівське шкідництво проголосуйте на сайті петицій або в Київ Цифровий.❗️ А ми ще раз зафіксуємо недоліки цього недолугого капремонту:- площа пошкоджень за результатами весняного обстеження складає лише 1,1% від загальної площі покриття - біля зупинок вул. Токарєва, вул. Овсієнка, вул. Головка і вул. Народна не з'являться наземні пішохідні переходи, хоча цього вимагає ДБН і рішення Київради. - на вулиці не буде облаштовано велодоріжки на всій протяжності, зате з'являться додаткові смуги для руху авто і відбійник- також переносять 2 зупинки громадського транспорту в бік Севастопольської площі, що робить їх розміщення менш зручним для пасажирівТож якщо ви теж вважаєте, що підприємство з такими підходами до роботи не має існувати, то підпишіть петицію на сайті петицій або в Київ Цифровий.
👁 54 26-04-18 23:10
Хотів написати з наступним світловим днем як всі посплять й їх відпустить, але думаю вже всі підзаспокоїлися, а завтра я їбав про це думати.Отже знову всі зацікавлені вирішили качнути теми легалайза. Тобто спрощення політик, котрі регулюють обіг й використання зброї в Україні, з подальшим розповсюдженням цієї зброї серед цивільного населення й носінням в громадських місцях. Загострення цієї теми відбувається з двох причин:Шкода загиблих, й здається, що якби зброї на руках було більше, то знайшовся герой й підстрелив би; Думаєш, що якби ти зараз був там, то як ковбой дістав би свою валину й оцього терориста тра-та-та, можливо навіть поки куриш цибару на балконі не в затяг. На практиці вийшло, що ті, хто мали зброю (поліцейські), вирішили здриснути. Ті, хто готовий стріляти з балконів, біля місць таких подій зазвичай не виявляються, замість цього учасники подій навіть зі зброєю роблять вибір кудись зїбатися, до їх сорома та сподіваємося покарання. Але чисто математично шанси такого дійсно більші, але відмітимо, що не гарантовані. Тобто так, якщо буде ЧП, люди зі зброєю з більшою ймовірністю відреагують, якщо їх буде більше.Втім, є нюанс, котрий мене стримує від підтримки лібералізації в цій сфері (але не врегулювання) – навіть враховуючи, що я особисту зброю хочу мати, бо за час служби звик й вона мені подобається.Це абсолютно повна недовіра до українського суспільства. Вже щонайменше декілька років українське суспільство перебуває в стані постійної істерії, помноженої на правовий нігілізм та слабкість інституцій, у тч правоохоронних. Власне ми зараз в ситуації, де поточна система не запобігла отриманню після всіх перевірок проросійському психопату легальної зброї. Наскільки мені відомо, довідка про відсутність психічних протипоказань (форма 100-2/о) майже не видається по процедурі, а нею просто торгують з доставкою поштою. Тобто, будь яке значне бюрократичне полегшення дозвільної процедури буде еквівалентно відсутності перепон для отримання зброї, навіть процесуальних. Таким чином, разом з кількістю людей, що могли б когось зупинити, доступ до зброї масово отримають люди, котрі не зможуть адекватно реагувати в надзвичайних ситуаціях, ба більше – ті, хто рано чи пізно застосують її на шкоду оточенню. В умовах моральної паніки, з котрої українське суспільство здається вже не виходить, замість терористів (котрих в Україні фактично немає) стріляти будуть по всім. Гарною ілюстрацією було б згадати кількість в/с та цивільних, розстріляних в Києві під час паніки перших днів. Я добре пам'ятаю, як розстріляли сім'ю з маленькою дитиною, але написали що це ДРГ, й вже за ними сльози ніхто не лив ніколи їх історію не розкажуть. Втрати від масової роздачі зброї тільки в той період, мабуть, кратно перевищили всі потенційні загибелі від психопатів-терористів на наступні десятки років. Втім, згадувати минуле не треба – в умовах мобілізації, якби кількість зброї на руках у цивільного населення була б більше, ми замість інтіфади ножей-лайт мали б повноцінну міську герілью як проти органів комплектування та поліції, так й проти всіх, хто їм здався на них схожий. Я вже мовчу про те, що нас очікує хвиля вбивств в побутових конфліктах, бо хтось когось підрізав в день коли йому наставили рога й в нього зірвало клеми. Вже наразі атмосфера нездорова через дезертирів та в/с, що неналежно використовують табельні та трофейні озброєння – просто інформацію про інциденти не публікують на широкий загал, окрім коли вже вбивають весь екіпаж. Я не фанат правоохоронних органів, й ілюзій щодо них не маю, але мабуть якщо поліцейських будуть вбивати за ті гроші що їм платять, то вони просто позвільняються або перестануть приїжджати на випадки. Колективно ми від цього не виграємо. Тож, якщо тут почнеться масове "озброєння", то мабуть краще буде звідси з'єбати до моменту, як популяція "вільних людей" не вирішить між собою всі конфлікти. Повбивають вони один одного й оточуючих більше, ніж захистять.
👁 63 26-04-18 09:32
⚡️На сайті АТБ відкрили передзамовлення сталкерських Альманахів!АТБ знайшли прекрасне рішення проти "бариг Альманахів". Тепер можна буде передзамовити сталкерський Альманах і отримати його в своєму магазині АТБ.Перша партія Альманахів розлетілась швидше, ніж артефакти після Викиду. Ми почули кожного з вас і вже запустили у друк додатковий наклад, щоб кожен дослідник Зони зміг отримати свій примірник за ціною 399 грн.❗️Як гарантовано отримати свій альманах?Ми впровадили систему персональних черг, щоб процес був максимально чесним та зручним:1. Залиште заявку на сайті https://s2-atb.com/. Підтвердження замовлення надійде на пошту протягом 24 годин.2. Дочекайтеся сповіщення: Як тільки книга надійде у вибраний вами магазин АТБ, ми надішлемо вам SMS-повідомлення про готовність до видачі та унікальний код, що підтверджує ваше право на придбання книги з нового тиражу за ціною 399 грн.3. Забирайте свій артефакт: Завітайте до магазину, покажіть ваш унікальний код касиру та викупіть свій примірник.Важлива інформація:Орієнтовний термін надходження: початок червня 2026 року.❗️Увага: Кількість книг у додруці обмежена. Оформлення заявки гарантує вам резерв примірника.
👁 73 26-03-04 09:49
👨‍🎨👨‍🎨 Нова публікація від GSC про Річковий порт у Прип'яті.Ти бував біля річкового порту в Прип’яті? Там, де старий дебаркадер стирчить з води. D-241. Хоча кому воно треба — ті цифри. Для нас він просто Дебаркадер.Колись він стояв біля пристані. Люди сходили з теплоходів, з тих “Ракет” та “Метеорів” — пам’ятаєш, може, на фотках бачив. Діти, валізи, сміх. Річка тоді була річкою, а не цим усім. Його ж у Чорнобилі зібрали. На ремонтній базі. Звичайна штука — понтон, палуба, перебірки всередині. Стояв собі, тримав берег. Ніхто не думав, що колись він стане зайвим.Після аварії його ще якийсь час не чіпали. Потім вода зробила своє. Або троси згнили, або просто ніхто вже не дивився. Відірвало і понесло. Недалеко — до Янівського затону. Там і застряг.Зараз він наполовину в воді. Палуба перекошена, всередині темно й сиро. Мул під ним важкий. Кажуть, там донні відкладення такі, що краще не ворушити. І без того затон закрили дамбою, щоб зайвий раз нічого нікуди не пливло.Я близько не підходив. І не раджу. Фон там такий, що назад точно вже не вернешся. Та й старе воно вже. Метал не тримає, дерево гниле. Один невдалий крок — і все.Але здалеку має гарний вигляд! Стоїть, як шматок берега, що забув, до якого берега належить. Не корабель і не будівля. Наче щось поміж.Місце, яке мало служити людям, а тепер служить тільки тиші мулу та воді. Стоїть собі. Чекає чогось. Як і багато що тут.
👁 79 26-02-12 16:00
🧠 Важкий бронекостюм "Моноліту" комбінезон "Корунд" зі сторінки Lead Creature artist at GSC Game World 📱 Sviatoslav Chervatiuk.Важкий бронекостюм, який використовують штурмовики угруповання «Моноліт». Виробник, очевидно, цінував функціональність вище за зручність, тому нормальній людині носити цю брилу понад дві години поспіль дуже важко. До речі про костюми в грі загалом. Минулого місяця користувач мережі 💬 Charcharo опублікував тред з розбором як працюють костюми в S.T.A.L.K.E.R. 2 в порівняння з оригінальною трилогією. Ось деякі з його пропозицій:🟢 шоломи мають значення тільки в першій половині гри. Костюми СЕВА чи важкі бронекостюми, які гравці знаходять в другій половині гри мають вбудований шолом, що робить знаходження шоломів на цьому етапі безкорисним. Як рішення він пропонує прибрати з важких бронекостюмів шоломи і тоді їх пошук і застосування матимуть більше значення навіть пізніше в грі.🟢Зробити більше варіацій костюмів в грі з їх повним ребалансом. Наприклад, додати ПСЗ-12В "Булат" у варіаціях для МСОП та Корпусу (в минулому пості є приклад їх вигляду), більше шоломів угруповань тощо.🟢Костюми мають враховуватися в системі витривалості гравця. Вага костюмів повинна впливати на регенерацію витривалості та її використання.Більше можете прочитати в самому треді ось 👉 тут. Ну і додамо дещо від себе. В грі є екзоскелети, які не мають модулю спринту взагалі. Тоді сенс в пошуку і використанні такого екзоскелету дорівнює 0, бо пересування пішки по регіону без провідника з локації на локацію буде дуже довгим. Тому, гадаємо, ребаланс броні в грі зі зміною характиристик був би гарним рішенням.
👁 69 25-12-21 00:04
Зібрав якось Виконувач Бажань трьох найбільш досвідчених сталкерів: Стрільця, Шрама і Дьогтя в будівлі четвертого енергоблоку та й каже: "Шановні, маю для кожного з вас три завдання, якщо виконаєте - дам всі архіартефакти Зони, Прип'ять під кришування і призначу головним в С-Свідомості. Завдання такі: є три кімнати, в першій - ящик пальоної горілки "Козаки", треба всю випити і не сп'яніти; в другій - найагресивніші снорки, кровососи і бюрери з усього Затону, вам треба кожного за вухом почухати; в третій - наймерзенніша торгашка Соня Калина, мусите її відтрахати".Першим вирішив діяти Стрілець. Зайшов в кімнату з "Козаками", випив дві пляшки і впав як неживий.Другим пішов Шрам. Випиває всю горілку, трохи п'яніє, похитуючись заходить в другу кімнату і там залишається.Останнім йде майор Дегтярьов. "Козаки" випив як воду, навіть не поморщившись. Далі, посміхаючись і мугикаючи улюблену мелодію бандитів, заходить в кімнату з мутантами. Впродовж години з кімнати лунають крики кровососів, гарчання снорків, тріск меблів і кісток, стогін бюрерів, труба.мп3 і звуки викиду. З кімнати виходить Дьоготь, змітаючи пил з комбінезона та обкладинки ксіви СБУшника. Під оком в нього невеликий фінгал. Дістає банку Нон-Стопу і питає в Виконувача Бажань: "Ну шо, де там та карга Соня Калина, яку треба за вухом почухати?"
👁 83 25-12-17 14:47
🔥ARG 2025 та додаткові деталі нового сюжетного оновлення для S.T.A.L.K.E.R. 2!Вчора сталкерами були знайдені нові матеріали по ARG 2025, яке, нагадуємо, напряму пов'язане з сьогоднішнім сюжетним доповненням. Отже, серед знайдених матеріалів є мапа з координатами сигналів SOS, які зловив сталкер Банзай. Можливо, їх треба буде дослідити в грі і дізнатися що ж там сталося🤔 Іншими документами є звіт від Вікторії Дорожнюк, в якому кидається в око декілька цікавих пунтків та записка від невідомого сталкера Макса, яка проходить у звіті Дорожнюк як додаток №42.Разом з сюжетним оновленням розробники спростили систему збереження для рівня складності «Майстер» або будь-якого іншого рівня складності з увімкненим режимом «Експедиція»:Після запуску гри (якщо вибрано гру на рівні складності «Майстер» або рівень складності з увімкненим режимом «Експедиція»), ви можете увімкнути систему ручного збереження в меню налаштувань. Ця опція вмикається один раз і назавжди (для поточного проходження гри) і дозволяє зберігати за допомогою:🟠Швидкого збереження (F5).🟠Звичайного ручного збереження через меню.Якщо ці збереження увімкнені, стан прогресу гравця, який відображається в меню паузи, зміниться. Додаткові виправлення: ▪️Виправлено проблему, через яку в одному місці могло з'являтися кілька артефактів.▪️Оптимізовано кілька моделей мутантів.▪️Виправлено проблему, через яку NPC не могли знайти шлях до укриття під час викиду.▪️Виправлено проблему, через яку завеликі групи мутантів могли з'являтися в районі Звалища.▪️Скориговано налаштування контролера DualSense на ПК.▪️Виправлено проблему, через яку гравець міг отримати артефакт «Серце Чорнобиля» з звичайних аномалій. Бажаємо приємної гри!