Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - TERRA Розвідка Інфо
Додано 06 гру 2025

TERRA Розвідка Інфо

@terraops
Кількість підписників: 106 052
Фото: 404
Відео: 1,540
Посилання: 1,820
Опис:
Канал групи TERRA в складі 3-го Армійського Корпусу Слідкуйте за нами | Follow us: https://linktr.ee/terraops
Джерело

TERRA Розвідка Інфо | Ображений генерал гірше паперовогоЗ цікавістю ознайомився з нещодавнім...

Логотип телеграм спільноти - TERRA Розвідка Інфо TERRA Розвідка Інфо @terraops
29 900 Охват/переглядів 2025-12-26 16:07 Повідомлення №2350
Ображений генерал гірше паперовогоЗ цікавістю ознайомився з нещодавнім інтерв'ю генерала Муженка, в якому він ображено та емоційно реагує на публічні зауваження Андрія Білецького про стан справ в нашій армії. Зокрема про великий штат вищих офіцерів без бойового досвіду. Особливо Муженка чомусь образило визначення "паперові генерали". У своїй відповіді колишній очільник Генштабу ЗСУ закинув Білецькому що той "сам ніколи не бігав з автоматом".По-перше, хочеться зазначити, шо "сам дурак" це найгірший варіант відповіді. Тим більше для поважної людини.По-друге, дивно чути від Муженка відверту неправду, буцімто Андрій Білецький критикує без пропозицій. В кожному своєму інтерв'ю, коментарі чи тексті Білецький пропонує своє бачення вирішення тих чи інших військових недопрацювань. І в цьому легко може пересвідчитися кожен спираючись на відкриті джерела.По-третє, не хочеться вдаватися до особистих випадів, як це зробив Муженко. Просто не на часі і не на користь спільній справі такі суперечки. Інакше можна було б згадати багато спірних "стратегічних" рішень Муженка ще за часів АТО.По-четверте, особисто я, як людина що пройшла довгий шлях від солдата до старшого офіцера - від окопу до керівної посади у структурі армійського корпусу, точно більше знаю про справжність військової гідності Андрія Білецького. А також про його бойовий та управлінський досвід. Заслужити беззаперечний авторитет серед реальних воїнів дуже непросто, а Білецький цей авторитет має. Як військовий військового я поважаю генерала Муженка. Тому настільки дивні, неправдиві і, будемо відверті, дещо істеричні реакції можу списати на вік і втому.На те ж саме можна списати і його подібне до кадирівського "дон" зв'язне слово "нах" через речення в даному інтерв'ю. Трішки складно було слухати через це. На мою думку сучасний військовий має бути ще й лексично стриманим у медійних проявах. І менше ображатися, особливо на конструктивну критику.