Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - TERRA Розвідка Інфо
Додано 06 гру 2025

TERRA Розвідка Інфо

@terraops
Кількість підписників: 106 052
Фото: 404
Відео: 1,540
Посилання: 1,820
Опис:
Канал групи TERRA в складі 3-го Армійського Корпусу Слідкуйте за нами | Follow us: https://linktr.ee/terraops

👥 Кількість підписників

106 052
Середній/День:: -31
Середній/Тиждень:: -273
Середній/Місяць:: -1748

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 20,500 26-06-04 10:20
🫡🛡🇺🇦4.06.2026. Сьогодні виповнюється рівно рік від того, коли Третій Армійський Корпус став першим у ЗСУ, що повністю розгорнувся в бойові порядки в рамках корпусної реформи. Тоді багато хто дивився на це як на чергову зміну табличок. Але за рік стало зрозуміло - справа була не в назвах і не у формальностях.Зараз “Трійка” тримає понад 150 кілометрів фронту - 12% загальної лінії зіткнення і найдовша смуга відповідальності серед усіх корпусів ЗСУ. Саме тому ворогу не вдалося реалізувати свої плани на нашому секторі.Для нас у групі TERRA в складі Третього Армійського Корпусу цей рік теж багато що змінив і покращив. За цей час наша ефективність зросла приблизно вдвічі. Менше втрачаємо дронів. Краще вражаємо ворога, ефективніше працюємо у розвідці. Наші дрони сьогодні методично вибивають ворожу логістику, не даючи окупантам підвозити людей, боєкомплект і техніку.Ми не вигадали нічого нового. Не відкрили новий “закон війни”. Просто почали якісно виконувати те, що давно написано в статутах. Наша перевага і наш “секрет” - це люди. І звісно той, хто командує Корпусом. Командир, який не боїться брати відповідальність і має стратегічне мислення. Наш командир - Андрій Білецький.Ще рік тому багато хто розцінював корпусну реформу або скептично, або з недовірою. Сьогодні її ефективність можна спостерігати на полі бою. Зокрема ми у групі TERRA це бачимо щодня через оптику дронів. Отже, працюємо далі. Воюємо далі. Ми стали ще сильнішими. Перемога попереду. Слава Україні!
👁 16,100 26-05-31 12:50
Офіційно: Луганщина відтепер під контролем дронів Третього армійського корпусу!Бійці батальйону безпілотних систем Третьої штурмової завдали ударів по логістиці окупантів на тимчасово окупованій Луганщині, діставшись до самого КПП «Ізварине» — це понад 205 км углиб території, контрольованої ворогом.Під час операції пілоти ББС уразили бронетехніку та склади боєприпасів противника.«У відповідь на заяви ворога про повне захоплення Луганської області оголошуємо операцію з контролю логістичних маршрутів на Луганщині та Східній Слобожанщині. Луганськ, Старобільськ, Алчевськ, Брянка, Кадіївка — тепер перебувають під контролем БПЛА Третього армійського корпусу», — заявив командир корпусу, бригадний генерал Андрій Білецький.Успішну технологічну операцію спланував і очолив друг Схід — командир взводу ударних БПЛА, уродженець Луганщини. У 2022 році він десантувався в оточений Маріуполь, а після завершення його оборони самотужки вийшов на підконтрольну територію, за що отримав звання Героя України.Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | Threads | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 14,400 26-05-15 10:35
🎓 Вступ-2026 для військовослужбовців 3-го Армійського КорпусуШановні захисники!НУБіП України запрошує військовослужбовців, учасників бойових дій, ветеранів та членів їхніх родин до вступу у 2026 році на освітні програми кафедри управління та освітніх технологій:🔹 D3 «Менеджмент» - “Управління персоналом”для тих, хто хоче працювати з людьми, командами та розвитком персоналу.🔹 D3 «Менеджмент» - “Управління закладом освіти”для майбутніх керівників, адміністраторів і менеджерів освітніх проєктів.🔹 I10 “Соціальна робота та консультування” - “Управління в соціальній сфері”для тих, хто прагне професійно працювати з людьми, громадами, ветеранськими ініціативами та сервісами підтримки.📌 Важливо для учасників бойових дій:вступ і на бакалаврат, і на магістратуру відбувається через вступні випробування на базі університету.📄 Документи потрібно надати до 10.07.2026 р. для військовослужбовців навчання безкоштовне передбачені державні місця вступні випробування проводяться в університеті надається консультаційна підтримка📩 Консультації щодо вступу:Кубіцький Сергій Олеговичзавідувач кафедри управління та освітніх технологій НУБіП України📞 +380 (97) 827 78 78📍 НУБіП Україним. Київ, вул. Героїв Оборони, 15
👁 19,700 26-04-02 16:51
Бій за Київ: перша велика перемога2 квітня 2022.Київщина звільнена.Російський план «Київ за 3 дні» — провалився.Захисники Київщини зробили неможливе: не дали ворогу десантуватися на аеродроми, спалили колони його військ і розбили елітні підрозділи за умов браку зброї та боєприпасів. Зв’язок і взаємодію вибудовували просто в бою.Ядро військового колективу, який сьогодні є Третім армійським корпусом, у битві за Київ становили добровольці — ветерани «Азову» у складі ТрО «Азов» та ССО «Рух опору».Ми були там, де вирішувалася доля столиці.Васильків — висадку десанту зірвано.Ворзель — бій в оточенні й зачистка міста.Мощун — село не стало воротами в Київ. Бійці разом із командирами заходили у проміжках між безперервними ударами артилерії та авіації.Скибин, Лукʼянівка — розгром колон, зрив обходу столиці з Лівого берега.Горенка, Ірпінь, Буча, Бородянка, Ясногородка…У цих боях сформувався підрозділ, що став Третьою штурмовою бригадою, а згодом — Третім армійським корпусом.«Київська кампанія була народною війною. За перший тиждень до нас долучилися тисячі добровольців — від письменників до спецпризначенців, які рвалися у бій», — Андрій Білецький.Ворог був зупинений ціною багатьох життів.Пам’ять про загиблих — поруч із цією перемогою.Київська кампанія довела, що«друга армія світу» може програвати.А Україна перемагає, коли армія та нація — разом.Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 23,100 26-01-21 09:35
Сьогодні, 21 січня, День народження видатної людини, воїна та надійного друга - Родіона Кудряшова, заступника командира 3-го Армійського Корпусу.Дніпрянин, спортсмен, здібний організатор і людина слова. Попри молодий вік Родіон захищає Україну з 2014 року: спершу в лавах АЗОВУ, де командував розвідувальною ротою, згодом - як командир окремого 98-го батальйону, а нині - на відповідальній посаді заступника командира 3 АК.Окрім цього Родіон є кандидатом наук, заслужено здобув військове звання підполковника в молодому віці, є суперфахівцем з логістики та справжнім професіоналом своєї справи. Поєднання інтелекту, бойового досвіду, системного мислення та честі - це і є Родіон Кудряшов.Цінуємо дружбу такої людини! Мати такого товариша та командира - велика честь і велика удача. Впевнені: якщо саме такі люди займатимуться державними справами в Україні майбутнього - все у нас буде добре.Вітаємо з Днем народження, Командире!Міцного здоров’я, сили, витримки та нашої спільної Перемоги!☑️ Підписуйтесь на телеграм-канал Родіона - https://t.me/hroniki_radika
👁 27,100 25-12-30 14:12
"2025 рік став роком нових викликів.Масштабування до рівня корпусу було надскладною, виснажливою роботою.Я пишаюся досягнутими результатами: суттєве зменшення наших втрат і кратне збільшення втрат противника , стабілізація фронту в смузі оборони протяжністю понад 150 кілометрів.Що нас чекає далі?Наші предки жили, святкували і воювали, усвідомлюючи просту істину: Русь-Україна — це щит Європи. Орди зі сходу ніколи не полишали спроб нас знищити, розорити й підкорити. Тому пращури або воювали, або жили в постійній готовності до війни.Ви питаєте: коли закінчиться війна?Для вільних людей — ніколи.Противник і надалі вестиме ракетно-дроновий терор. Вам намагатимуться нав’язати «перепідтвердження суверенітету», змирення з втратою наших територій, здачу наших земель і громадян у ярмо ворога. Тих, кого вони вже мобілізували, і далі використовуватимуть проти нас.Вам пропонуватимуть змиритися.Вас залякуватимуть.Вас намагатимуться зламати.Не зрадьте тих 🫵, хто віддав життя і здоров’я, захищаючи вас.Усвідомте нарешті: все в наших руках. Ворога можна і потрібно зупинити — і 3-й Армійський Корпус неодноразово це довів.Мертві сорому не мають.Борітеся - поборете"(с)Заступник командира 3-го Армійського Корпусудруг Кірт.
👁 17,400 25-12-27 13:06
Денис «WhiteRex» Капустін — в строю!Денис Капустін був російським добровольцем і нашим давнім другом. Росіянин, який ще задовго до повномасштабного вторгнення зробив свій вибір і у 2022 році став до збройної боротьби на боці України проти імперської росії.Воював за країну, в якій жив із 2017 року, бо сприймав її як простір реального спротиву та свободи. Тому в 2022, формуючи перші загони майбутньої Третьої штурмової і Третього корпусу, ми разом зустрічали спільного ворога у боях за Київ.Згодом Денис створив і очолив окремий підрозділ — Російський добровольчий корпус. А про його зухвалі бойові рейди на територію росії дізнався весь світ. Він воював сам, вербував інших роісян і готував цих людей.Денис «WhiteRex» був мужнім воїном і зробив вибір, який здійснити іншим бракує честі. Став нашим справжнім братом і соратником у війні. За звільнення України і своєї Батьківщини віддав життя у бою на Запоріжжі. Помстимося, друже!Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 29,900 25-12-26 16:07
Ображений генерал гірше паперовогоЗ цікавістю ознайомився з нещодавнім інтерв'ю генерала Муженка, в якому він ображено та емоційно реагує на публічні зауваження Андрія Білецького про стан справ в нашій армії. Зокрема про великий штат вищих офіцерів без бойового досвіду. Особливо Муженка чомусь образило визначення "паперові генерали". У своїй відповіді колишній очільник Генштабу ЗСУ закинув Білецькому що той "сам ніколи не бігав з автоматом".По-перше, хочеться зазначити, шо "сам дурак" це найгірший варіант відповіді. Тим більше для поважної людини.По-друге, дивно чути від Муженка відверту неправду, буцімто Андрій Білецький критикує без пропозицій. В кожному своєму інтерв'ю, коментарі чи тексті Білецький пропонує своє бачення вирішення тих чи інших військових недопрацювань. І в цьому легко може пересвідчитися кожен спираючись на відкриті джерела.По-третє, не хочеться вдаватися до особистих випадів, як це зробив Муженко. Просто не на часі і не на користь спільній справі такі суперечки. Інакше можна було б згадати багато спірних "стратегічних" рішень Муженка ще за часів АТО.По-четверте, особисто я, як людина що пройшла довгий шлях від солдата до старшого офіцера - від окопу до керівної посади у структурі армійського корпусу, точно більше знаю про справжність військової гідності Андрія Білецького. А також про його бойовий та управлінський досвід. Заслужити беззаперечний авторитет серед реальних воїнів дуже непросто, а Білецький цей авторитет має. Як військовий військового я поважаю генерала Муженка. Тому настільки дивні, неправдиві і, будемо відверті, дещо істеричні реакції можу списати на вік і втому.На те ж саме можна списати і його подібне до кадирівського "дон" зв'язне слово "нах" через речення в даному інтерв'ю. Трішки складно було слухати через це. На мою думку сучасний військовий має бути ще й лексично стриманим у медійних проявах. І менше ображатися, особливо на конструктивну критику.