Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 天麩羅 (Темпура) | УкрТґ
Додано 23 сер 2021

天麩羅 (Темпура) | УкрТґ

@tempura_usa
Кількість підписників: 258
Фото: 15,500
Відео: 4,580
Посилання: 5,260
Опис:
Вишукана діч, знайдена в інтернетах. Не ставимо вотермарки на те, чого не робили. Чому Темпура? — Бо все разом, то в японців вінігрет так називається. Пропозиції і зв’язок: https://t.me/tempurians (Все в каналі особисте оціночне судження)
Джерело

天麩羅 (Темпура) | УкрТґ | Поліз на пікабу читати, що ватнікі пишуть про Іран. — Зер гут! — пишут...

Логотип телеграм спільноти - 天麩羅 (Темпура) | УкрТґ 天麩羅 (Темпура) | УкрТґ @tempura_usa
53 Охват/переглядів 2026-03-02 01:34 Повідомлення №24547
Поліз на пікабу читати, що ватнікі пишуть про Іран. — Зер гут! — пишуть ватнікі. — Дас іст очень хорошо, что Ірану пізда. Потому шо нафта подорожчає! І ми зможем нафту продать і мати гроші!Іноді в коментарях ватнікам пишуть, типу ви довбойоби, ви могли і так продавати нафту і мати гроші, якби не почали війну. А зараз ви навіть при здохлому ірані нічо не продасте, бо ваш тіньовий флот затримують всюди. І ті, хто затримав, безкоштовно отримують і танкер, і нафту. Модератори швидко видаляють такі коментарі, лишаючи тільки побєдобєсіє, типу нарешті ірану пізда, тепер заживьом!В коментарях був коментар на руском язьікє, типу їбав я цю війну, в мене через неї світло вимикають. З того коментаря ватніки почали сміятися, бо думали, що то українець, а то виявився такий самий ватнік, тільки з чєлябінска, живе десь на краю міста.Іноді можна побачити пост зі скрінами якогось ватніка-ваєнкора, типу ще одного союзника втратили, що ржете, дурні. Модерація бдить і видаляє. Я ось один побачив, швидко натиснув на коментарі, а там вже помилка, нема публікації. Також є гарні такі публікації про те, що правильно зробили, що іранові не дали надто багато зброї, а то зараз Америка то все захопе і передасть Україні. Ось дали би орєшнік, так тим би орєшніком Україна по нам би хуярила, тому все правильно зробили, що не дали іранові зброї. І періодично різні аналітичні статті, що те, що США йобнули аятолу, то нічо не значить, бо там тупо інший диктатор пройде. США з Ізраїлем купу бабла на ракети спустили, тупі американці, а іранці розумні, нового диктатора собі зроблять, і вийде, що кляті капіталісти нічо не добилися, тільки гроші на ракети потратили.