Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вкрадені меми
Додано 06 січ 2025

Вкрадені меми

@tazik_memiv
Кількість підписників: 58
Фото: 6,070
Відео: 2,000
Посилання: 597
Опис:
Чи мріють вкрадені меми про мемне право? З питань останнього: @meme_advocat #на_випадок_перемовин
Джерело

Вкрадені меми | Цей пост має дві частини і це друга з них. Першу частину можна знайти ...

Логотип телеграм спільноти - Вкрадені меми Вкрадені меми @tazik_memiv
16 Охват/переглядів 2025-07-06 09:32 Повідомлення №7644
Цей пост має дві частини і це друга з них. Першу частину можна знайти тут. #3 Перспектива. Основна ідея цілком розкрита тут. Дуже раджу прочитати цей пост повністю теж.Наведу пару цитат, втім раджу прочитати весь, там не багато.Черговий масовий обстріл: десятки загиблих, сотні поранених. Беззаперечно - трагедія в межах мирного життя. Проте буду говорити відверто.Наслідки таких атак набагато менші ніж те, що кожного дня відбувається вздовж ЛБЗ. Я зараз не про те, кому гірше, а скоріше про перспективу. Ракети та шахеди не окуповують території.Так, вони сіють паніку та дизмораль у наше і не без того бентежне суспільство. Але вони не наближають прихід орди. На дистанції в 350+ км від фронту кацап може дотягнутись лише дорогими засобами. Рідко, але мітко.Зі зменшенням цієї дистанції частота обстрілів та дешевизна засобів росте у геометричній прогресії. За вартість одного шахеда можна використати мінімум сотню FPV-дронів #4 Мораль.Я люблю фразу "Мораль думайте самі", але на цей раз підсумую все сам.Якщо ви раптом на четвертий рік війни згадуєте про війну лише вночі, то це хуйово і вам має бути за це соромно.І це нормально, помилятись і відчувати сором. Сам таким був і може, в чомусь, є. Хороші новини, не пізно виправити помилки і розчехлитись.Що важливо, треба не просто відкрити банку чи задонатить комусь, чи піти волонтерити на місцях прильотів.Це має бути щоденна і регулярна річ в міру ваших можливостей. І не треба їх применшувать)Якщо бути свідомим лише поки вас штрикає реальність і війна, то ви з подивом можете зрозуміти, що тепер прильоти не раз на півроку, і не раз на ніч, а раз на 20-30хв і шо щоб сходить за водою нада вивчить графік перекурів підарського розрахунку арти чи фпв. І згадувати як було піздато раніше, влітку 2025.Ну і, звісно, донатьте, воюйте, вшановуйте загиблих хвилиною мовчання щодня, де б не були і закликайте інших це робити. І будь ласка, не будьте оцим "патріотом-одноднєвкой". Це так огидно і лицемірно.#5 Дія.Я допомагаю збирать гроші на квадрік своєму хорошому другу. Вони працюють мобільними ППО і якраз збивають шахеди. А ще ланцети, орлани, зали, суперками, молнії і мавіки підарів. І рятують тих самих людей. шо тримають лінію, щоб до вас міг долетіти лише кинжал, а не фпв за 15 тисяч гривень.Закиньте дєняг : https://send.monobank.ua/jar/AVX998hDfnВітаю, ви дочитали до кінця.Поширте пост (обидві частинки) якщо вам зрезонувало, я буду дуже вдячний. Дуже хочу щоб його прочитало якомога більше людей. І якщо маєте ще 20/50 гривень на донат, закиньте козакам Лелека, чий пост я взяв за основу блоку #3. Велика йому подяка за чітке формулювання.закинуть Лелеку : https://send.monobank.ua/jar/A4dJv118Lm4441111124787940