Зі злів солдата було встановлено, що 05.08.25 близько 13.00 перебуваючи за місцем проживання (винаймали житло) м. Житомир, військовослужбовці, через телеграм-канал “ххххх” замовили наркотичні засоби. Спілкувалися (голосовим звʼязком) із куратором, який повідомив що для в/сл є акція на придбання “солей” зі знижкою, для цього потрібно було надіслати фото у військовій формі ЗСУ та повідомити номер військової частини. Молодший сержант надіслав 3 своїх фотографії у військовій формі, після чого йому надіслали координати місця де буде схована “закладка” з наркотичною речовиною. Прибувши на місце та спустившись в яр, в/сл знайшли у визначеному місці “закладку”, яка при наближені молодшого сержанта вибухнула біля його ніг, внаслідок чого останній загинув на місці події, а солдат отримав поранення тому що перебував за спиною молодшого сержанта та на більшій відстані від епіцентру вибуху “СВП”.Під час огляду місця події працівниками НП виявлено на відстані близько 5 м від місця вибуху закріплений на стовбурі дерева мобільний телефон з паурбанком, направлений камерою на місце де знаходилась “закладка (СВП)” та стався вибух.upd : джерел немає, невідома достовірність історії, але думаю, що реальний випадок.
Діло було в двадцять другом роцімені було тоді шістнадцять років.Виходю,бля нахуй,з АПДивлю на город, блядь-рускіх куча,повно-повно блядьЯ ж,блядь,взуваю,нахуй,свої кирзові чоботи,шнурки-пиздилиньк,завязав на три банти,блядь!Біжу,нахуй.Стріляють бляядь!Снігу по коліна,кукуруза,блядь,в мене така зелена ахуєнна була,а вони її вирвали нахуй з коріннями,блядь,підараси йобані!Та то хуйня!Я ж,блядь,одбивався-одбивався,та й думаю,ну його нахуй!Сьєбався за коньом,беру коня,блядь,сідаю на нього.В мене ножик маленький є,сів на коня та й їду.Махав тим ножом,махав…Не повезло!Єбанув-коньові голову відрубав!Зліз нахуй з того коня.Бачу-пізда!Повзе один нахуй,на мене прямо!Я йому тіки каску на очі пиздилиньк!Ховфана як дав…ну пизда карочє…очі повистрелювали,каску погнуло,руки-ноги повідривало…Шо робити?!Тут ше толпа вилазе,нахуй…Я тіки гля,блядь,пулімьот з кармана достав,два патрона,блядь,з рюкзака-пиздик,і та-та-та-та-та як начав,минут двадцять строчив тамо,блядь…..Володимир Зеленський в інтерв'ю Українській Правді про особисту участь в подіях лютого 2022 року.
Цей пост має дві частини і це друга з них. Першу частину можна знайти тут. #3 Перспектива. Основна ідея цілком розкрита тут. Дуже раджу прочитати цей пост повністю теж.Наведу пару цитат, втім раджу прочитати весь, там не багато.Черговий масовий обстріл: десятки загиблих, сотні поранених. Беззаперечно - трагедія в межах мирного життя. Проте буду говорити відверто.Наслідки таких атак набагато менші ніж те, що кожного дня відбувається вздовж ЛБЗ. Я зараз не про те, кому гірше, а скоріше про перспективу. Ракети та шахеди не окуповують території.Так, вони сіють паніку та дизмораль у наше і не без того бентежне суспільство. Але вони не наближають прихід орди.
На дистанції в 350+ км від фронту кацап може дотягнутись лише дорогими засобами. Рідко, але мітко.Зі зменшенням цієї дистанції частота обстрілів та дешевизна засобів росте у геометричній прогресії. За вартість одного шахеда можна використати мінімум сотню FPV-дронів
#4 Мораль.Я люблю фразу "Мораль думайте самі", але на цей раз підсумую все сам.Якщо ви раптом на четвертий рік війни згадуєте про війну лише вночі, то це хуйово і вам має бути за це соромно.І це нормально, помилятись і відчувати сором. Сам таким був і може, в чомусь, є. Хороші новини, не пізно виправити помилки і розчехлитись.Що важливо, треба не просто відкрити банку чи задонатить комусь, чи піти волонтерити на місцях прильотів.Це має бути щоденна і регулярна річ в міру ваших можливостей. І не треба їх применшувать)Якщо бути свідомим лише поки вас штрикає реальність і війна, то ви з подивом можете зрозуміти, що тепер прильоти не раз на півроку, і не раз на ніч, а раз на 20-30хв і шо щоб сходить за водою нада вивчить графік перекурів підарського розрахунку арти чи фпв. І згадувати як було піздато раніше, влітку 2025.Ну і, звісно, донатьте, воюйте, вшановуйте загиблих хвилиною мовчання щодня, де б не були і закликайте інших це робити. І будь ласка, не будьте оцим "патріотом-одноднєвкой". Це так огидно і лицемірно.#5 Дія.Я допомагаю збирать гроші на квадрік своєму хорошому другу. Вони працюють мобільними ППО і якраз збивають шахеди. А ще ланцети, орлани, зали, суперками, молнії і мавіки підарів. І рятують тих самих людей. шо тримають лінію, щоб до вас міг долетіти лише кинжал, а не фпв за 15 тисяч гривень.Закиньте дєняг : https://send.monobank.ua/jar/AVX998hDfnВітаю, ви дочитали до кінця.Поширте пост (обидві частинки) якщо вам зрезонувало, я буду дуже вдячний. Дуже хочу щоб його прочитало якомога більше людей. І якщо маєте ще 20/50 гривень на донат, закиньте козакам Лелека, чий пост я взяв за основу блоку #3. Велика йому подяка за чітке формулювання.закинуть Лелеку : https://send.monobank.ua/jar/A4dJv118Lm4441111124787940
- Добрый день, уважаемый Стивен Уиткофф, добро пожаловать в Москву, очень рады вас здесь видеть. Очень приветствуем ваши усилия по заключению мира на наших справедливых условиях. Как мудро замечает Дональд Трамп, наш большой друг, у Украины совершенно нет карт.- бззз!- шьто это летайл?- Не обращайте внимания, Стивен, это, кажется, дрон.- о, знаменитые бьютифул российский дрон?- ну как российский. Давайте сосредоточимся на том, что это очень хороший качественный дрон, на нашей территории.- он хорошо протектед от эйр дефенс?- да сука к сожалению неплохо он мудила защищен. В смысле да, конечно, мы гордимся российскими военными технологиями.- фшшш!- а это шьто летайл? тоже дрон?- Нет. К сожалению, это, кажется, генерал-майор Ярослав Москалик.- а почему он соу смолл?- летит не весь.- фэнтестик текнолоджиз!- тыдыщ!- а это что почему ёрсквейк?- а это не у нас, в смысле не в Москве. Это во Владимирской области, на складе детонация.- Оу, ай андерстенд, пробный запуск, учения?- да можно блять и так сказать. Учения сука по оборудованию складов ракетного вооружения.- Вандерфул. Фантастик. Вери бьютифул.- Хуютифул, Стивен, пожалуйста, давай как-то блять сделай с этими ебаными хохлами что-нибудь, мы заебались их побеждать, третий год сидим как на иголках думаем что завтра пизданёт и кого забаранят в тыще километров от линии фронта. Сил никаких нет уже так тотально доминировать. Покровск уже второй год как обречён, а они как будто не понимают нихуя по человечески. Сделайте пожалуйста что нибудь.
Во дни смуты в земле Украинской, муж некто, именем Эдик Коваленко, слуга Юлии Тимошенковой, возомнил себя воеводою разведки. Яко пес, хвалится, будто держит Екатеринослав с воинством лихим,но в сердце своем есть трясение и малодушие. Бегает же за отроком местным,лжами насыщая уста, будто сотворил его богачом, сам же, как нищий, милостыни просит.Воедино с хитрыми слугами заморскими, творит смятение в душах людских. Коваленко, яко зверь лютый, глумится над чадами и мужами, яко над скотом. В местах собраний народных, в Екатеринославе, насылают они лучи нечистые от машин дивных. Сии лучи, яко стрелы бесовские, через зеркальца сужают жилы, помрачают разум, рвоту наводят и страх. И паче того, лик сие бестолочи Коваленко и кумов его петушиных на стенах виртуальных выставляют. Людие же Екатеринославские, внемлите! Зачем вам сей недокунь, что с иноземцами травит детей ваших? Доколе будет пировать сей клеветник, яко свинья в грязи, на яствах сплетен своих? Да воскреснет правда, и да сгинет ложь, яко дым от огня!