Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Tankolog
Додано 06 гру 2025

Tankolog

@tankolog
Кількість підписників: 3 985
Фото: 2,910
Відео: 80
Посилання: 821
Опис:
Тут ми говоримо про танчики Всі необхідні посилання в першому закріпленому повідомленні Стосовно співпраці [email protected]

👥 Кількість підписників

3 985
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -12
Середній/Місяць:: -42

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2
Середнє за день: 0.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 575 26-03-28 15:24
Коротше народНе буду приховуватиЯ заєбавсяКожне нове відео дається мені з неймовірними потугамиДля мене танкова тематика за 4 роки просто себе вичерпалаЦе вже і не актуально та не цікаво (навіть мені, танковому задроту)Напевно у Вас є питанняЩо буде з каналом далі?Швидше за все канал стане типу влогом мого життя, без цензури матюків (бо я заїбався цензурити мати) та глобально тупо про все підрядУмовно:Хуяк і я єбашу треш стрімХуяк і я єбашу огляд про ВолгуХуяк і я знімаю про те яке пиво чернігівське шматок залупи Ну і тдЧому не повернутись в класичний формат?По-перше - це часЗробити 5-8 хвилинне відео, далеко не з кращим монтажем та підготовкою це мінімум 3 години часуУ мене цього часу немає Окрім цього я маю запікувати мати (а отже свої емоції та свою харизму) заради клятої монетизаціїТип паче що заробіток далеко не космічний у підсумку Для тих хто думає що я їбать які кошти заробляю на ютубіТо в середньому за місяць чисто з відео я заробляв 100$, пруфи скину нижчеЦей місяць я схоже і не закрию навіть на 100 баксівКоротше якось так народЯ думаю що тоді коли війна почалася я просто хайпанув та і всеА зараз ця тематика усім набридлаА назвати себе прям убер задротом в танках я насправді не можу, типу так, то шарю, але є серед моїх банально підписників ті хто шарять кращеТому вибачайте якщо я колись ніс повну пургуЯ усе ж таки бойовий диван)Буду дуже радий прочитати у коментарях Ваші думки з цього приводу