Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - tainka
Додано 06 гру 2025

tainka

@tainka_love
Кількість підписників: 865
Фото: 6,650
Відео: 792
Посилання: 346
Опис:
Київ, Дубровська і туризм
Джерело

tainka | Я фоткала кріплення на каретах у вигляді голів левів, орлів і т.д.Мені...

Логотип телеграм спільноти - tainka tainka @tainka_love
94 Охват/переглядів 2026-03-24 09:56 Повідомлення №12726
Я фоткала кріплення на каретах у вигляді голів левів, орлів і т.д.Мені подобалась оця страшенна розкіш, якою аж захлинались деякі екземпляри, але розуміла що для себе б обрала щось не вичурне, але з ідеальними лініями.Нажаль аудіогід в цьому музеї при Шонбруні є лише англійською, французською, німецькою і лаптестанською.Я б з радістю наговорила нашою.Це важливо.Моя Оксаночка, яку знаю ще з Авалю, присвятила мені цей день і ми говорили і про карети, і про замок, і про квартири, які здаються прямо в палаці на верхніх поверхах (там були раніше кімнати прислуги, а зараз комунальні квартири, і можна дивитись як у вікнах ходять люди, смажать щось на пательні чи цілують дружину. Звісно все видно, бо тут не прийнято ховатись за шторами)А інша Оксаночка теж з Києва і Полтави, що зараз живе у Відні, подарувала мені безкоштовне відвідування палацу, віддавши свій квиток від мера Відня для українців.Попереду в мене дні мовчання.Збираюсь на пару днів зникнути.Але потім знову буду з вами.Тому не перемикайтесь.І думайте про хороше.Це допомагає структурувати навколишнє середовище на світлу сторону.Хоча.. Дивлюсь новини і розумію, що спокою не буде, доки на світі існує мордор і зелена пліснява.І як би ми не настроювались на хороше, хорошою буде лише Перемога і помста.Бо не можливо пробачати все, що наробили нелюди.Та й не варто, якщо не хочеш повторення!Дякую всім моїм дівчатам-Берегиням!І тим про кого розповіла і тим, про кого промовчала, бо надто великий вийшов би текст.Але ви в мене в серці.Одна знайома розповіла, що в Києві з'явилась послуга "доколихати" людину, в якої з різних життєвих обставин нема сил, ресурсу чи жаги до життя.Там дорослого пеленають і колихають в прямому сенсі цього слова, обійнявши і притиснувши до грудей.Ця "процедура" звісно коштує грошей, але користується популярністю.Думаю, це гарна ідея.Хоча не відчуваю, що мені це потрібно, та знаю людей, які прямо загорілись можливістю "доколихати" своє дитинство чи юність.Ви знали про таке?Скористались би такою можливістю? Люблю читати ваші коменти, хоча й не маю можливості відповідати на кожен.Гарного всім дня і лише добрих новин!Обняла, поколихала #Дубровська 24.03.2026 Київ