Джерело
tainka | Я мовчу. Зараз не до турів.Це так цинічно, придумувати все нові і нові...
217 Охват/переглядів
2025-12-16 21:20
Повідомлення №12051
Я мовчу. Зараз не до турів.Це так цинічно, придумувати все нові і нові схематози, щоб лише отримувати прибуток з усього.Доки ми ще живі.І те що мої клієнти на нервах - нормально. Ненормально миритись з тим, що відбувається і мовчати. Ця влада називає себе креативною.Вивезли родини в інші країни, в безпеку і творять криворізький бєспрєдєл.Тягнуть нас в росію, ставлять Конституцію на паузу, передають неякісну зброю підрозділам, що не підтримують зе.Гопніки 95 кварталу (в Кривому Розі чомусь всі райони розбиті по кварталам і ті носять лише числові назви: 95,44 і т.д.)Наче комусь лінь було видумувати назви.І просто нумерували об'єкти.Навіщо я про це пишу?Мабуть тому, що знаю багато чудових людей з Кривого Рогу, які на своє місто кажуть часто: місто наркоманів, гопніків і преЗЕдента.Але продовжують любити своє місто і намагаються зробити його кращим, комфортнішим, захищеним і вільним.Вони так само як і інші пакують передачі на фронт, відправляють своїх чоловіків і батьків на війну, чекають плюсики від них, радіють повідомленням.Саме там, в Кривому розі мені вперше в житті подарували 2 відра тюльпанів )) І я везла їх в Київ. І люди думали, що на продаж, а я везла собі для настрою.І досі згадую і мимоволі посміхаюсь.Хоча ніде правди діти, деякі знайомі звідти перестали спілкуватись, коли зрозуміли, що я не підтримую Бубочку. І їх і досі не попустило.Штошшш )) Як то кажуть.Надто багато в нас отруєних телевізором.Люди-інфантили, що дозволяють іншим керувати своїм життям.І таких допускати до влади - найстрашніше.Знаєте як перевірити чи буде в дитини ще рости нога? ))От вмію я переключити увагу )Якщо прикласти ступню дитини до його ж руки, п'яткою там де згин від ліктя і пальцями до долоні, то ви побачите...Блін, нашо я почала це писати?? Розповісти-показати можу, а написати ні.Якщо до згину кисті руки (долоні) лишається простір - то нога ще ростиме. Якщо ніт - то це вже й лишиться постійним розміром.Хух.Я це зробила )) Перевіряйте.В мого сина так і було.Зафіксувалось ))) А у вас шо? ))#Дубровська 16.12.2025 Київ