Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Sytnykinfo
Додано 14 лип 2024

Sytnykinfo

@sytnykinfo
Кількість підписників: 3 609
Фото: 3,780
Відео: 3,120
Посилання: 4,420
Опис:
Дайджест цікавих публікацій.
Джерело

Sytnykinfo | Неодноразово наводив цитату зі спогадів про війну пітерського мистецтв...

Логотип телеграм спільноти - Sytnykinfo Sytnykinfo @sytnykinfo
1 070 Охват/переглядів 2026-03-31 08:22 Повідомлення №14773
Неодноразово наводив цитату зі спогадів про війну пітерського мистецтвознавця Миколи Нікуліна, що пройшов рядовим пекло Другої світової, якого палко ненавидять путіністи-імперці: "Тривало ідіотське, позбавлене всілякого сенсу вбивство наших солдатів. Можна вважати, що ця селекці російського народу - бомба сповільненої дії: вона вибухне через декілька поколінь, в ХХІ чи ХХІІ столітті, коли відібрана та виплекана більшовиками маса покидьків породить нові покоління собі подібних." Також свого часу цю цитату прокоментував:"Ця бомба вибухнула в Росії та Україні одночасно - внуки тих, хто пліч-о-пліч пройшли Другу світову, не допустили би взаємного знищення нещодавно "братніх" народів. Ба, якщо переглянути інтерв'ю з українськими бійцями, то серед них не менше половини російськомовних, а можливо й етнічних росіян... Повторюся, Третя світова війна це війна виродків (дегенератів) з людьми. Особливу насолоду перші отримуюють, коли другі знищують одні одних. Вона вже йде давно, але у формі фізичного взаємознищення прийшла і на нашу землю...".Як на мене, на тлі нинішньої демографічної катастрофи, масового "шабунінгу", повсюдної корупції та людоловства, ця цитата в Україні сьогодні вельми актуальна. Вже загинула маса справжніх героїв, чиї Роди припинилися, а потомство дадуть люди (?) зовсім іншої якості - вигодонабувачі на чужому горі та смертях. І багато з них, зі статусом УБД, обвішані медальками, стануть новою владою. Я вже їх бачу. На більшість правдивих воїнів, хто виживе, чекає участь таких самих справжніх ветеранів Другої світової...Ще добре пам'ятаю статус "ряжених" ветеранів у совєтські часи та вже довго спостерігаю за московитським "побєдобєсієм". Історія просто завернула на черговий оберт спіралі...***Каринка згенерована ШІ, тому всі співпадіння з реальними людьми тут випадкові