Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Sytnykinfo
Додано 14 лип 2024

Sytnykinfo

@sytnykinfo
Кількість підписників: 3 609
Фото: 3,780
Відео: 3,120
Посилання: 4,420
Опис:
Дайджест цікавих публікацій.
Джерело

Sytnykinfo | Дмитро Борисенко: Давайте я відразу поясню. Деякі пишуть, що при ящурі...

Логотип телеграм спільноти - Sytnykinfo Sytnykinfo @sytnykinfo
1 150 Охват/переглядів 2026-03-21 20:23 Повідомлення №14675
Дмитро Борисенко: Давайте я відразу поясню. Деякі пишуть, що при ящурі худобу не забивають. Мовляв, тільки хворих. Добре. То чому на Кіпрі зараз забивають велику рогату худобу через ДОКАЗАНУ епідемію ящуру? Забивають як здорових, так і хворих. Забивають у всіх, і у великих господарств, і у скромних фермерів. У ЄС, при підтвердженні підозри на ящур, весь поголів'я худоби в господарстві, а також у сусідніх господарствах, що знаходяться в радіусі одного кілометра, підлягає забою. І я вважаю, що від нас приховують факт хвороби. Саме тому, що керівництво Міністерства сільського господарства не хоче "піти під ніж". Не хоче "піти під ніж" і губернатор Новосибірської області і так далі, оскільки підтверджений ящур або ще гірше, наприклад, КРС - це відразу заборона на імпорт російського м'яса. Точно так само робила сама Росія, коли ящур спалахнув в ЄС. Наша країна тоді закрила кордон. І саме тому замітають сліди. Як завгодно, будь-якими способами, але тільки щоб справжня назва хвороби не стала надбанням світової спільноти. Адже в цьому випадку великі постачальники м'яса (ті самі агрохолдинги) понесуть величезні збитки. Вони не зможуть експортувати м'ясо і продавати його. А за підсумками 2025 року експортна виручка від продажу м'яса і харчових субпродуктів з Росії досягла майже 2,2 мільярда доларів США, що на 21% більше показників попереднього року. Виручка від експорту м'яса зросла за рік на 21 відсоток!!! Тобто сума питання - 2 мільярда доларів! І це в умовах, коли у нас діра в бюджеті! Да за таке винних самих усиплять без суду і слідства. Ось звідки все це "мовчання ягнят".