Джерело
Sytnykinfo | Не запитують - мовчи...Кожен вчинок має мотивацію. Важливо не плутати ...
1 070 Охват/переглядів
2025-08-13 15:12
Повідомлення №12966
Не запитують - мовчи...Кожен вчинок має мотивацію. Важливо не плутати усвідомлену потребу в Просвіті та власне его. Все починається з людини і з людиною завершується. Цей світ також. Одне врятоване життя є ціннішим за 100 загублених для "благої справи"."Благі наміри" - це у 99% випадків - чиїсь інтереси, але 99% людей не розрізняють де поклик душі та справедливість, а де ґешефт і Хуцпа. Світ впевнено рухається до катастрофи, в якій ми самі винуваті. Говорити правду стало не тільки не вигідно, а й небезпечно. Але мовчати і не намагатися розкрити людям очі - це не лише малодушно, але і злочинно. Тому не замовкаю, але й ні до чого не закликаю, і нич нікому не нав'язую. Ми не можемо вплинути на процеси інакше, як робити те, що потрібно, але кожен на своєму місці. І кожному доведеться відповісти за своє. І за свій рід. І за народ, з яким пов'язують кровні узи та глибинні пласти традиції та культури. Тому Просвіта - це єдине, що залишається та має сенс. А консалтинг і всіх його проявах - це лише спосіб забезпечити мінімальний дохід. Тим паче, що є кому допомагати.Поки так, а далі буде видно...