Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Sytnykinfo
Додано 14 лип 2024

Sytnykinfo

@sytnykinfo
Кількість підписників: 3 609
Фото: 3,780
Відео: 3,120
Посилання: 4,420
Опис:
Дайджест цікавих публікацій.
Джерело

Sytnykinfo | Кількість ворожих "шахедів" і ракет стає все більшою. Московити тепер ...

Логотип телеграм спільноти - Sytnykinfo Sytnykinfo @sytnykinfo
1 460 Охват/переглядів 2025-07-09 07:56 Повідомлення №12740
Кількість ворожих "шахедів" і ракет стає все більшою. Московити тепер обирають місто (об'єкт, регіон) - жертву і комбінованими ударами виснажують засоби нашого ППО. Кількість того смертоносного залізяччя стає все більшою і воно вдосконалюється...Влада влаштовує чергове шоу - заміну дипломатів, йде гризня як у середині ОП, так і між командою топ-менеґерів презеса та іншими "мискоборцями". Трамп, у нинішній дозованій допомозі, продовжує політику батька Байдена - війну на виснаження московитів, паралельно намагаючись домовитися з колективним путіним за сдєлку. Але бариги традиційно програють конторі...Нарід вітає з Днем народженням демоболізованого за станом здоров'я геніального екс-головнокомандувача, який під час жорстокої війни з московитами успішно працював над кандидатською дисертацією з права. При цьому нинішній вже посол в одній із держав-партнерів (кураторів) виставив знимочку з бігової доріжки, натякаючи, що незважаючи на важку хворобу, він може прийняти участь у президентських перегонах...Для чергової боротьби за доступ до корита потрібен формальний мир, себто заморозка конфлікту, але московський цар проти - він військово-дипломатично дотискає ситуацією, користуючись "геніальністю" чергового американського діда-президента. Зокрема, удари по ТЦК - то не військові цілі, а ідеологічні. Дії окремих тецекашників, які буквально щодня транслює московська пропаганда, - то вельми ефективна ідеологічна зброя. Вчора побачив відео як на Харківщині жіночка чіплялася за автобус, в який людолови запакували її сина, а потім упала на землю й померла. Тож коли удари по приміщеннях ТЦК багато хто, зловтішаючись, сприймає як відновлення справедливості, то нічого дивуватися. Це вирок владі, а виживші "бусифіковані", життя яких поламали, цього не забудуть і не пробачать. Колись, при Союзі, влада успішно ховала виконавців терору. Нині, в епоху Інтернету і соцмереж, це буде зробити неможливо... Та й сама соросячо-3,14дорастична влада вже отримала не одну "чорну" мітку від свого народу і купу "веселкових" від кураторів. Останні просто вельми зачудовані талантами підопічних у пи-здінгу та пі-здінгу, перепрошую. Рагулячо-московські політичні шакали гарячково шукають до якого Шер-Хана притулитися і вже навіть методички з паплюження вождя Дональда Фредровича замінили на стримане дупозализування...А нарід і далі облайкує у соцмережах статусних пупарасів і демонструє соціолухам готовність обирати до влади чергове лайно, упаковане у веселкову чи мілітарну обгортку...А тепер скажіть - які у нас шанси на щасливе майбутнє під "чуткім руководством" чужоземних дегенератів і місцевих запроданців? Ну і, якщо вас це втішить, у московитів шанси аналогічні.