Джерело
Sytnykinfo | Погортав'ім стрічку новин, а потім пильний Фейсбука мені нагадав допис...
1 600 Охват/переглядів
2025-06-24 16:46
Повідомлення №12670
Погортав'ім стрічку новин, а потім пильний Фейсбука мені нагадав допис кількарічної давності: "Жодної різниці який телеканал. Нічим засіб масової ідіотизації (ЗМІ), який пропагує русскій мір, не є кращим від того, що проповідує націонал-рагулізм. Такі ЗМІ просто формують антагоністичні електоральні стада, які згодом обиратимуть у владу негідників і демагогів, котрі спроможні лише розділяти та грабувати, а не об'єднувати і розбудовувати. Обиратимуть лише тому, що бачили їх у зомбоящику, який будь-якого нікчему здатен перетворити у морального авторитета, а звиклу політичну курву - в матір Терезу".На жаль, війна нич не змінила. Знаєте яка ріжниця між курвою та медійною повією, перепрошую? Перша, як і друга, теж обслуговує свого клієнта чи спонсора руками, писком і чим може за гроші, але при тім не робить із себе благородну дівицю, не повчає навколишніх і не вицарапує вочі іншим повіям за те, що їхні папіки не подобаються її власному. А знаєте яка ріжниця між медійною повією та журналістом? Останній дотримується правил журналістської етики. Сего достатньо, але в реаліях є дуже мало. Тому медіа-повій багато, а журналістів бракує - поволі вимирають як професійна спільнота. Роль ЗМІ у тому, що нині коїться, важко переоцінити. Але є ще одна важлива і страшна річ у їхній діяльності - не брехня, а Хуцпа. Остання дуже подібна на правду, але з домішками брехні, а іноді таки... правда. Річ у тому, що коли ЗМІ наввипередки транслюють речі не важливі, часто нікчемні, або навіть у своїй суті шкідливі, то таким чином блокують або каналізують соціальну енергію. До прикладу - сказав політик якусь пафосну дурню, або прийняв участь у якомусь нікчемному заході, себто виконав "ритуальні танці", а запопадливі ЗМІ тут як тут - і знимочки, і цитати. Лох електоральний сидить і впитує це інфо-лайно у себе, вважаючи, що почуте чи побачене варте уваги. Відтак, просто не здатен задуматись над справді важливим.Нині вже й соцмережі перетворились у Засоби Масової Ідіотизації (ЗМІ). Хоча там ще можна віднайти перлини живого розуму та незасмальцованої думки. Якщо, до прикладу, АДміністрація славного Цукерберга за це не "забанить" і такий допис не видалить.Отак і жиємо, і деградуємо, а потім дивуємося - а за що нам це все. То Кара Божа за невігластво та розумову лінь, дорогі мої.