Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Sytnykinfo
Додано 14 лип 2024

Sytnykinfo

@sytnykinfo
Кількість підписників: 3 609
Фото: 3,780
Відео: 3,120
Посилання: 4,420
Опис:
Дайджест цікавих публікацій.
Джерело

Sytnykinfo | Сергій Медвідь: В останній час я пишу у ФБ мало. Та і про що писати? П...

Логотип телеграм спільноти - Sytnykinfo Sytnykinfo @sytnykinfo
2 400 Охват/переглядів 2025-06-08 06:41 Повідомлення №12576
Сергій Медвідь: В останній час я пишу у ФБ мало. Та і про що писати? Про війну? То хай пишуть військові експерти, очевидці… Але, сьогодні, мене вразив допис військового медика, якого затримало ТЦК і три дні, його та інших у нелюдських умовах, тримали у підвалі. Я думаю, що багато з вас ознайомилися із цим дописом. У нас йде жорстока війна. Ворог безжалісний. Путін розуміє, що його владу тримає на плаву, лише, ця війна. Зупинитися вони уже не можуть, але і перемогти не можуть і єдине на що він очікує і робить для цього все щоб появилася якась «Врадієвка» чи «майдан» в середині України. Колись, один американський історик сказав: «Велику націю перемогти зовні не зможе ніхто, якщо її не розвалять з середини.». Чи не на це надіється Путін? Адже, якщо оглянутися навкруги, то під прикриттям війни у країні твориться наруга у правовому полі, соціальному, комунальному, бюджетному і куди не глянь то якесь безладдя, корупція і злочини які створені штучно і свідомо. Окрема група людей, яка займає владні кабінети вирішила, що їм можна все. Конституцію – на паузу і лише диктатура влади поза законом. У нас всі залишаються на своїх місцях від Кабміну і до чиновника середньої ланки. Значить – «Правильним шляхом йдуть «товарищі». Тож, знаючи характер українців, що вони починають діяти лише після того як їх клюне «жарений півень»… Чи не на це надіється Путін? А «жарений півень» українців уже клює давно, але українці розуміють, що спочатку варто знищити зовнішнього ворога, а потім розібратися із внутрішнім. Але ж це терпіння не безмежне і якась загнана у безвихідь та спровокована, частина суспільства, може вибухнути. То чи не на це надіються деякі представники влади підігруючи Путіну, коли судять патріотів, а випускають злочинців, коли закривають очі на корупцію, коли під час війни перекладають тротуари, а потім шукають гроші на оборону, коли дозволяють проводити, під час війни, якісь марші ЛГБт, щоб потім охороняти їх сотнями поліцейських та кидати за грати тих хто проти цього… І цей список можна продовжувати і продовжувати. Тому і постає питання – Чи такі дії не руйнують Україну зсередини, та чи не приведуть до якоїсь внутрішньої революції в угоду росії, якщо їх зразу не присікати, а винних не судити військовим трибуналом?