Джерело
Sytnykinfo | Коли нелюдів припруть до стінки, то вони легко випустять у світ ще яки...
664 Охват/переглядів
2024-12-26 09:41
Повідомлення №11583
Коли нелюдів припруть до стінки, то вони легко випустять у світ ще якийсь маленький вірусик. Звісно, до якого є антидотик, жеби мамонообрані могли ся поратувати. Інформація про всілякі патогенчики у стічних водах з ріжних частин світу - це про те. В Конго добрий дядечко Білл, друг педофіла Епштейна, благодійно заштрикав вічно там голодних дітлахів і дорослих. Теперка людиска мрут як мухи...Після інавгурациї Трампутін хоче жеби США покинули ВООЗ. На часі Нюрберзький трибунальчик за масові заштрики експериментальною генномодифікованою бовтанкою. Але того не допустять. Наступний вірусик вже зможе вражати вибірково...Бабло не поратує, связі теж. Адже нашим МОЗ керує соросєтко, котре публічно призналося, що лякало посполитих ковідиком, який на них скаче просто з дерев у парках. Йому до сраки, скілько елєкторату вимре - небіжчики теперка зможут проголосувати в ДІЇ.ВладА теж не поратує - вони умислові імпотенти - від Найвеличнішого до гендернорозмаїтого львівського війта. Трампутін може стати фест каталізатором міровой ліворуциї. Але не всім вона до вподоби... Світ сходитиме з розуму від болю та жаху...Текий сценарій нам виродки готують у наступнім році. Маю сподівання жи матолкам нич не вийде, оскільки вони вже самі деградували умислово, як і їхні збоченські топ-менеґери. Єдиний їх шанс - то затурканий елєкторат із засраними ЗМІ мізками. Ось тут вони фест успішно просуваються. І нич тому не зарадиш, бо ми всі в їднім дзюравім човні, а критична маса тверезомислячих, спроможна латати ментальні пробоїни, ніяк не з'являється...