Джерело
🇺🇦Свині Біжуть | Як же я люблю наших євроскептиків.От ЄС. Останні років так 20 він знах...
615 Охват/переглядів
2025-11-25 20:59
Повідомлення №10847
Як же я люблю наших євроскептиків.От ЄС. Останні років так 20 він знаходиться в позиції "баба Яга проти". Європейська економіка навіть не починала змагатися в гонці ШІ, в Європі не з'явилися масові інтернет-гіганти, такі як нетфлікс чи Google. ШІшки в нас американська Gemini і американський ChatGPT. ЄС дуже любить потішатися з піндосів замучених корпоратами, але великі американські компанії в порівнянні з Siemens чи то Philips стартапи з точки зору гнучкості. Європа просрала кіно, хоча колись теж французьке вважалося дуже годним. 20 років тому в Європі були Nokia, Spotify, Skype, Ericsson, а той же Philips, на секундочку винахідник аудіокасет і співвинахідник CD. Єдине що в нас лишилося це ASML. В Європі, з населенням більше ніж в США, не має жодної трильйонної компанії, а це якби мають бути саме ті компанії, які генерують інновації. Навіть автопром, де наче все навіть не погано підсижують китайці. Тим часом євроскептики: ВИ ЧТО ХОТІТЄ ЧТОБ НАМ УКАЗИВАЛІ ФОРМУ СЛІВ???? ЯК КОРОВУ ДОЇТИ?????