Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA
Додано 14 лип 2024

Воліємо жити UA

@svobodovizion
Кількість підписників: 168
Фото: 1,360
Відео: 855
Посилання: 345
Опис:
Про життя та про людську долю в країні, яка гине у полум'ї війни Реклама/Сотрудничество: @svbviwe_bot
Джерело

Воліємо жити UA | Намітилася нова тенденція в роботі українських ТЦК - примусово мобіліз...

Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA Воліємо жити UA @svobodovizion
73 Охват/переглядів 2024-12-19 08:37 Повідомлення №1145
Намітилася нова тенденція в роботі українських ТЦК - примусово мобілізують працівників, які мають при собі документи, що підтверджують їхнє бронювання. Про це у своєму ФБ пише член оборонного комітету Олександр Федієнко. 🗯 «Аргументація завжди однакова - дані відсутні в системі “Оберіг”, а паперові документи не визнаються», - повідомляє Федоренко та наводить кілька фактів.🔰 18 листопада 2024 року на блокпосту на в'їзді в населений пункт Нижня Апша були затримані працівники провайдера зв'язку, які виконували свої посадові обов'язки. Їх зупинили працівники Тячівського РТЦК та СП. Одного з працівників незважаючи на документи бронювання, того ж дня, направили до м. Ужгород. Після переміщення по різних військових частинах, врешті 20.11.2024 бронювання працівника визнали і 21.11.2024 відвезли до Тячівського РТЦК та СП. Там ще було продовження з тяганиною відновлення на військовому обліку. 🔰 29 жовтня 2024 року. Бригада провайдера поверталися з робіт на лінії з м.Богодухів Харківської області на службовому автомобілі. Були зупинені працівниками Слобідського РТЦК і СП, які не представлялися, були в балаклавах. При перевірці військово-облікових документів, були пред'явлені документи, які в установленому порядку підтверджували наявність бронювання. Однак, двоє працівників були затримані, доставлені в приміщенні Слобідського РТЦК і СП м. Харків, у них відбиралися мобільні телефони. На одного з працівників було накладено штраф у сумі 17 тис. грн., який потім було скасовано, як неправомірний.Працівників відпустили. Федієнко закликає ТЦК припинити таку практику і не ховатися за балаклавами, а ДБР розслідувати ці факти.🗯 " Не варто зловживати вашим повноваженням, балаклави для мене то взагалі як червона ганчірка! Ви ховаєтесь від власного народу!? Працівники операторів звʼязку виконують вкрай вижливу роботу. Я сподіваюсь ви не працюєте на ворога?", — звертається до представників ТЦК Федієнко.