Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA
Додано 14 лип 2024

Воліємо жити UA

@svobodovizion
Кількість підписників: 168
Фото: 1,360
Відео: 855
Посилання: 345
Опис:
Про життя та про людську долю в країні, яка гине у полум'ї війни Реклама/Сотрудничество: @svbviwe_bot
Джерело

Воліємо жити UA | Військових били до розриву органів, перелому кісток черепа і тримали в...

Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA Воліємо жити UA @svobodovizion
1 700 Охват/переглядів 2024-12-17 09:37 Повідомлення №1142
Військових били до розриву органів, перелому кісток черепа і тримали в клітках.Нардепка Юлія Яцик розповіла про жахливі знущання над військовими у 211-й бригаді: у них вимагали гроші або відсотки з "бойових" переказом на картку, а тих, хто відмовлявся платити добровільно, жорстоко били.За її словами, матеріали та докази таких дій були отримані й одразу передані до ДБР ще у вересні.Люди коментують під відео:Алексей Вересень🗯 Це відповідь для тих хто питає чому нас не беруть в НАТО і Евросоюз!) Якби таке сталось в країні НАТО то міністр і вся вертикаль підпорядкування писала б рапорти ! Але Україна це інша історія.Саша Романіщенко🗯 А про це не знав Залужний. А ще не знав про воєнкомів-хабарників, яких назвав "професіоналами". А ще влаштовував фотосесії з гр. росії Трухановим та автором закону про заборону української мови Ківаловим.Світлана Мама🗯 Ці бандюки при поганах, зробили все, щоб підірвати довіру людей до Української армії, і до керівництва Української влади!!!Це злочин проти Українського народу!!!От , до чого привела, не компетентність у всіх гілках влади!!!Tatiana Gnatenko🗯 Цікаво чи будуть покарані ті тварюки, які знущалися з наших захисників? Чи просто все "замнуть"???Taras Hits🗯 Колись російська пропаганда , таке про розпятих мальчіків пизділа.Тепер їм нічого піздіти не потрібно .Українці самі справляються. Головне голосно кричати СЛАВА Україні.Я навіть і коментувати не буду. Люди самі вже все сказали. Одне тільки питання — Де саме наші вороги, і за кого гинуть українські чоловіки, за оцю наволоч?!