Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - СВІТБЕЗ
Додано 09 гру 2021

СВІТБЕЗ

@svitbez
Кількість підписників: 1 052
Фото: 968
Відео: 247
Посилання: 855
Опис:
Надіслати новину / зв'язок: @svitbezinfo Світовий безлад. Новини та аналітика по ситуації в Україні і світі
Джерело

СВІТБЕЗ | Пам'ятаємо атаки на бази російської стратегічної авіації, після яких п...

Логотип телеграм спільноти - СВІТБЕЗ СВІТБЕЗ @svitbez
272 Охват/переглядів 2022-12-16 17:32 Повідомлення №1978
Пам'ятаємо атаки на бази російської стратегічної авіації, після яких постало питання про спроможність рф захисту компонентів ядерної тріади. Нова стаття The Washington Post проливає світло на те, якою може бути ситуація з охороною ще одного компоненту - атомних підводних ракетоносців. Є така елітна 200-та окрема мотострілецька бригада, дислокована у Мурманській області (у 10 км від російсько-норвезького кордону), яка прикриває північні кордони рф і має забезпечувати охорону баз з атомними підводними човнами на Кольському півострові. Ця бригада вважалась однією з найкращих у зс рф, поки її не відправили на війну в Україні у числі перших підрозділів, зокрема, на харківський напрямок. Більшість зброї та техніки (понад 70%) бригади були знищені або захоплені. Після розгрому бригаду неодноразово доукомплектовували непідготовленими мобілізованими бійцями. Зустрічались приклади видачі шоломів зразка 1941 року та бронежилетів без пластин. Враховуючи те, що Північний флот рф є ядром її ядерного потенціалу, ця бригада мала б бути невід'ємною складовою системи оборони цього потенціалу, але її вирішено кинути на війну. Висновок простий - своїми ж руками у кремлі знижують власну боєздатність, бо на відновлення цієї бригади до довоєнного рівня знадобляться роки, оцінюють у The Washington Post. Саме тому у серпні-вересні рф перемістила до кордону з Фінляндією стратегічні бомбардувальники. Це інтерпретується так, що тепер рф буде більше орієнтуватись на ядерне стримування на Кольському півострові, бо більше стримувати особливо нікому.