Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Світловодська МТГ
Додано 31 січ 2022

Світловодська МТГ

@svgr_gov_ua
Кількість підписників: 5 087
Фото: 3,830
Відео: 1,280
Посилання: 4,650
Опис:
Світловодська міська територіальна громада

👥 Кількість підписників

5 087
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +3
Середній/Місяць:: -7

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 696
Середній/День:: 1,730
Середній/Тиждень:: 1,604
ERR: 33.34%

📊 Кількість повідомлень на день

4.2
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 4.4
Середнє за день: 4.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,560 26-06-16 07:17
16 червня 2026 року минає чотири роки з дня загибелі Захисника України — Олега Олександровича Борща.Чотири роки тому, у боротьбі за свободу та незалежність України, обірвалося життя мужнього воїна, люблячого сина, вірного друга та справжнього патріота.Олег Олександрович народився 1 грудня 1986 року у Світловодську. Навчався у школі № 7, нині — Ліцеї «Перспектива». У 2005–2006 роках проходив строкову службу в лавах Української армії, а з 2010 по 2022 рік працював охоронцем на підприємстві «Віктор і К».З перших днів повномасштабного вторгнення він без вагань став на захист рідної землі. 16 березня 2022 року Олег долучився до лав Збройних Сил України, а вже 16 червня героїчно загинув, виконуючи свій військовий обов’язок.Його пам’ятають щирим, добрим і життєрадісним. Він завжди був готовий підтримати, допомогти та подарувати частинку свого тепла тим, хто цього потребував.21 червня 2022 року Світловодськ навколішки зустрічав свого Героя — зі сльозами болю, вдячності та безмежної шани.Минають роки, але
👁 1,470 26-06-08 06:35
💦 Інформація про стан водопостачання на об’єктах ОКВП «Дніпро-Кіровоград» станом на 9.00 ранку 8 червня. До Світловодська, Олександрії, Знам’янки, Кропивницького та Смоліного вода надходить у робочому режимі. Фахівці працюватимуть за такими адресами. ☝️Кропивницький📍вул. В. Харцієвича - пров. Шаховий - усунення витоку;📍пров. Аджамський, 2/2 - усунення витоку;📍селище Миру, 5 - усунення витоку;📍вул. Пляжева, 2 - усунення витоку;📍Завадівка, вул. Інженерна, 9/24 - усунення витоку;📍Завадівка, вул. П.Луньова, 21 - пров. Кооперативний - усунення витоку;📍вул. Л. Гузара, 12а - усунення витоку;📍вул. Андріїївська, 79 - усунення витоку;📍Завадівка, вул. Завадівська - ремонт вантуза на каналізаційному колекторі.☝️Олександрія 📍обстеження водопровідних мереж на наявність витоків по вул. Київська та Гетьмана Мазепи;📍благоустрій по вул. Користівське шосе.    ☝️Світловодськ 📍вул. Заводська, 63 - усунення витоку;📍вул. Миколи Амосова, 6, вул. Приморська, 38б, вул. Героїв України 6-10 - чищення мереж та каналізаційних колодязів під тиском.
👁 1,510 26-05-01 07:52
💦 Інформація про стан водопостачання на об’єктах ОКВП «Дніпро-Кіровоград» станом на 9.00 ранку 1 травня. До Світловодська, Олександрії, Знам’янки, Кропивницького та Смоліного вода надходить у робочому режимі. Фахівці працюватимуть за такими адресами. ☝️Кропивницький📍вул. Степняка-Кравчинського, 27 - усунення витоку;📍вул. Карабінерна, 25 - усунення витоку;📍вул. В. Бикова, 16 - усунення витоку;📍вул. В.Нікітіна, 66 - усунення витоку;📍вул. Чигиринська, 26 - усунення витоку;📍вул. Мінська, 145 - ремонтні роботи;📍вул. Героїв Маріуполя, 83а - відновлення водопостачання;📍с. Завадівка, вул. Інженерна – зварювальні роботи;📍вул. Кропивницького - вул. С. Бандери - ревізія засувки.☝️Олександрія 📍аварійно-ремонтні роботи по вул. Миру та Тітова;📍благоустрою по вул. Сосюри та по вул. Павла Кравченка в с. Олександрійське;📍промивання каналізаційних мереж каналопромивним автомобілем по вул. 6-го Грудня та по вул. Кохана.    ☝️Світловодськ 📍вул. Дружби - заміна трубопроводу діаметром 250 мм (на фото)📍с. Подорожнє, вул. Прибережна, 51 - ремонтні роботи.
👁 1,890 26-04-03 07:57
💦 Інформація про стан водопостачання на об’єктах ОКВП «Дніпро-Кіровоград» станом на 9.00 ранку 3 квітня. До Світловодська, Олександрії, Знам’янки, Кропивницького та Смоліного вода надходить у робочому режимі. Фахівці працюватимуть за такими адресами. ☝️Кропивницький📍 с. Соколівське, вул. Київська, 114 – ремонтні роботи;📍с. Соколівське, вул. Карпенка-Карого, 22 - усунення витоку;📍вул. Незалежності, 16/17 - чищення колодязя;📍пров. Криничуватий, 11 - усунення витоку;📍вул. Охтирська, 96 - усунення витоку;📍вул. О. Ольжича, 32 - усунення витоку;📍с. Завадівка, вул. Північна, 1-2 - усунення витоку;📍вул. О. Теліги, 24 – підготовчі роботи до заміни каналізаційного колектору.☝️Олександрія 📍аварійно-ремонтні роботи по провулку Привокзальний та в с. Олександрійське по вул. Вишнева, 2;📍чищення каналізаційних мереж каналопромивним автомобілем по вул. Новопразьке шосе, 129; вул. Кременчуцька, 30; проспект Будівельників, 35.  ☝️Світловодськ 📍вул. В. Соколова, 8 - усунення витоку;📍вул. Самусівська, 3 - усунення витоку.
👁 1,520 26-02-28 13:57
Зараз бачимо, що події на Близькому Сході та в регіоні Затоки розгортаються дуже стрімко. На жаль, Україна знає, про що йдеться, надто добре. Хоча українці ніколи не загрожували Ірану, але іранський режим сам обрав бути спільником для Путіна і снабжав його «шахедами», причому не тільки самими дронами, але й технологіями. Іран надавав й іншу зброю Росії. Загалом за цей час повномасштабної війни росіяни використали проти України більш ніж 57 тисяч ударних дронів типу «Шахед» – проти наших людей, проти наших міст, проти нашої енергетики. Інші народи теж страждали від терору. Тож це справедливо – дати шанс іранському народу, щоб позбутись терористичного режиму, позбутись і гарантувати безпеку всім народам, які страждали від терору походженням з Ірану. Наша позиція – вона добре відома, і Україна говорила про це неодноразово, у тому числі напередодні. Важливо зберегти якнайбільше життів. Важливо не допускати розширення війни. Важливо, що Сполучені Штати налаштовані рішуче. І завжди, коли є рішучість Америки, глобальні злочинці слабшають.
👁 1,570 26-02-26 07:58
Сьогодні вночі Росія знову воювала проти критичної інфраструктури та звичайних житлових будинків. Чотириста двадцять дронів, з яких більшість – «шахеди», і 39 ракет різних типів, у тому числі 11 балістичних, випустили по наших людях. Є руйнування у восьми областях: багато приватних та багатоповерхових будинків пошкоджено. Станом на зараз відомо про десятки поранених людей унаслідок цієї атаки, серед них є діти. Били також по газовій інфраструктурі на Полтавщині, по електропідстанціях на Київщині та Дніпровщині. Рятувальники працювали на Чернігівщині, Запоріжжі, Харківщині, Кіровоградщині, Вінниччині, Київщині та в столиці. Більшість випущених ракет сьогодні вдалося збити завдяки тому, що партнери оперативно надіслали частину ракет до ППО, про які було домовлено під час останнього «Рамштайну». Але, на жаль, були також влучання. І це означає, що потрібно працювати далі ще більш активно. Холод не відступив до кінця, і ракети до ППО потрібні на кожен день, поки Росія намагається розбити нашу енергетику. Дякую всім, хто це розуміє та допомагає.
👁 1,610 26-02-22 08:32
Триває ліквідація наслідків нічного російського обстрілу. Майже 300 ударних дронів, більшість із них «шахеди», та 50 ракет різних типів, із яких значна частина балістики, випустили по Україні. Били по Києву та регіону, Дніпровщині, Кіровоградщині, Миколаївщині, Одещині, Полтавщині, Сумщині. На жаль, у Фастівському районі від удару загинула людина. Мої співчуття рідним та близьким. Вісім людей поранено, серед них одна дитина. Головна ціль удару – енергетика, також постраждали звичайні житлові будинки, є пошкодження залізниці. Москва продовжує вкладатися в удари більше, ніж у дипломатію. Лише за цей тиждень Росія випустила проти України понад 1300 ударних дронів, більш ніж 1400 керованих авіаційних бомб і 96 ракет різних типів, у тому числі десятки балістичних. Саме тому маємо посилювати нашу ППО. Потрібні системи, що ефективно працюють проти балістики. Дякую всім партнерам, які допомагають нам із закупівлями ракет ППО через PURL та своїм власним постачанням. Кожен такий пакет захищає критичну інфраструктуру та зберігає нормальність життя.
👁 1,660 26-02-04 19:07
Була доповідь нашої делегації після зустрічей сьогодні – був тристоронній формат. Також були контакти команди з американською стороною. Доповідали Рустем Умєров, Кирило Буданов, Давид Арахамія. Хлопці були на звʼязку. Ми обговорили проміжні підсумки перемовин у цей день. Продовжать завтра. Також буде вагомий крок: ми очікуємо найближчим часом обмін військовополонених. Треба повертати полонених додому. І загалом наша українська позиція дуже чітка: війну треба завершувати реально. Саме Росія повинна бути готова до цього. І також партнери мають бути готовими забезпечити це реально своїми реальними гарантіями – гарантіями безпеки, – своїм реальним тиском на агресора. І тим, щоб зараз відчувалось – щоб люди в Україні це відчували, – що ситуація справді йде до миру, до закінчення війни, а не до того, що росіяни будуть використовувати все собі на користь і продовжувати удари. Не повинно бути винагород агресору. Якщо будь-яка винагорода агресору буде, Росія з часом зірве будь-яку домовленість.
👁 1,850 26-01-30 18:12
Почався цей день із доповідей із регіонів: у всіх наших областях від ночі на п’ятницю справді не було ударів по об’єктах енергетики. Майже не було. Крім Донецької області, де був один удар по газовій інфраструктурі, удар авіабомб. Також зараз бачимо переорієнтацію Росії на удари по логістиці, по вузлових станціях. Зокрема, був уражений один із вагонів Укрзалізниці, спеціальний вагон-електростанція, – вранці це сталося на Дніпровщині. Важливо, що наші залізничники працюють та забезпечують сполучення в усіх регіонах. Увесь день тривали й звичні атаки дронами, авіабомбами. На Харківщині був удар балістикою по складах американської компанії «Філіп Морріс». Була значна пожежа. Були удари по Нікополю, по Херсону, прикордонних районах Харківської, Сумської та Чернігівської областей. Наше українське ставлення абсолютно дзеркальне. Американська сторона говорила про утримання від ударів по енергетиці протягом тижня, і в ніч на сьогодні відлік почався. Залежить від партнерів, звісно, – від Сполучених Штатів, – як усе це пройде. Україна готова дзеркально утримуватися від ударів, і сьогодні ми не завдавали ударів по російських енергообʼєктах.
👁 703 26-01-20 07:50
Зараз уже є перші звіти щодо ситуації в регіонах після російського удару. Київ та Київщина, Вінницька область, Дніпровщина, Одеська область, Запоріжжя, Полтавщина, Сумщина та інші наші області. Всюди залучені ремонтні бригади, ДСНС України, усі необхідні сили. В російському ударі була значна кількість балістики та крилатих ракет. Ще більш ніж 300 ударних дронів. Наші сили протиповітряної оборони відпрацювали по суттєвій кількості цілей. За добу до цього удару ми нарешті отримали необхідні ракети, і це суттєво допомогло. Кожен пакет підтримки має значення. Ракети для «петріотів», для «насамсів», для інших систем ППО критично необхідні. Пряме завдання всієї нашої дипломатичної системи – працювати, щоб в України було достатньо засобів ППО. І партнери мають не підводити із цим, ракети для ППО – це реальний захист життя людей. У форматі спеціального енергетичного селектора визначимо повні деталі щодо наслідків атаки та необхідні ресурси, щоб відновити постачання електрики, тепла й води людям. Найбільш складна ситуація поки в Києві, значна кількість житлових будинків без опалення. Важливо, щоб світ про це не мовчав. Росія не може бути на рівних з іншими країнами світу, поки налаштована тільки на вбивства й знущання з людей. Зараз усі українські посадовці, кожен відповідальний за роботу державних інституцій, обласної та місцевої влади, українських енергетичних компаній – усі повинні бути в Україні, працювати, допомагати людям та старатися стабілізувати ситуацію. Треба бути у своїй державі, у своїх містах, зі своїми громадами. Слава Україні!