Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Південноукраїнська АЕС
Додано 14 лип 2024

Південноукраїнська АЕС

@sunppnews
Кількість підписників: 2 905
Фото: 8,109
Відео: 1,330
Посилання: 323
Опис:
Офіційний канал Південноукраїнського енергокомплексу

👥 Кількість підписників

2 905
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +43

👁️ Середній перегляд на повідомлення

901
Середній/День:: 970
Середній/Тиждень:: 768
ERR: 31.02%

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 2.1
Середнє за день: 1.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🎉Сьогодні приймають вітання фахівці, які займаються питаннями працевлаштування та забезпечення трудових прав. Вони стоять у витоків трудової біографії кожної людини, супроводжують її на всіх етапах професійного шляху - від першого дня на робочому місці до проводів на пенсію. Мова - про кадрових працівників. 27 квітня – День кадровика в Україні. Вітаємо фахівців ключової ланки нашої команди - управління кадрів Південноукраїнського енергокомплексу! Свято - неофіційне, проте символізує важливість кадрової роботи та її роль у забезпеченні правової та організаційної стабільності на підприємстві. Колеги та ветерани кадрової служби! Прийміть слова щирої вдячності за Вашу відданість справі, уважність до кожного працівника та виваженість. Завдяки Вашому професіоналізму забезпечується компетентний підбір персоналу та розвиток трудового потенціалу на ПАЕС. Висока кваліфікація працівників енергокомплексу на всіх рівнях дозволяє успішно виконувати основне наше завдання – безпечно, екологічно та надійно виробляти електроенергію для українців!
🕯26 квітня виповнюється 39 років, відколи людство дізналося про руйнівну силу радіації. У цей день вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і згадують жертв радіаційних катастроф. Навіть майже за 4 десятки років осягнути масштаби того радіоекологічного лиха неможливо. Воно пройшло через тисячі людських доль. Після аварії на ЧАЕС атомна спільнота світу переглянула стандарти безпеки на АЕС, реформувала правила реагування на ядерні катастрофи. Рекомендації МАГАТЕ, розроблені за висновками аварії, були рекомендовані для обов’язкової імплементації на всіх АЕС світу. Разом з усіма, хто прийшов на допомогу атомникам ЧАЕС і населенню, яке опинилося в радіаційній пастці, прийшов і персонал Південноукраїнського енергокомплексу. Наразі на підприємстві працюють 79 осіб, на долі яких позначилась аварія на ЧАЕС, 22 з них – безпосередні ліквідатори її наслідків. Ще 55 ліквідаторів і евакуйованих стоять на обліку в Раді ветеранів ПАЕС. Вони - колишні працівники енергокомплексу. Висловлюємо щирі слова подяки та засвідчуємо шану за мужність усім ліквідаторам наслідків тієї жахливої події. Ціною власного життя та здоров'я без вагань і роздумів вони рятували наше майбутнє. Це тисячі героїв, які зупиняли страшну аварію, евакуйовували населення з небезпечних зон, очищали територію та пошкоджені об'єкти й, зрештою, зробили неоцінений внесок у перемогу над радіацією. Подвиг цих людей навічно залишиться у пам’яті українського народу.
🏆18 квітня в спортивному комплексі «Олімп» ПАЕС відбувся традиційний чемпіонат із художньої гімнастики, присвячений Дню захисту дітей. Ці змагання щорічно проводяться вже понад 17 років і незмінно дарують юним спортсменкам можливість продемонструвати свої вміння та радіти першим перемогам. За словами головної судді змагань, тренерки-викладачки з художньої гімнастики Олени Бурцайло, турнір було вирішено провести раніше, адже в ігровій залі найближчим часом стартує ремонт. Цього року участь у заході взяли 56 гімнасток, зокрема команда спортивного клубу «Перемога» з Миколаєва. На килим виходили як досвідчені спортсменки, так і наймолодші гімнастки, 2021 року народження, для яких це був перший старт у кар’єрі. Змагання охопили виступи за програмами юного гімнаста, І-ІІ юнацьких розрядів, кандидатів у майстри спорту та майстрів спорту. Дівчата виступали у вільних програмах і з різними предметами – стрічками, обручами, булавами, скакалками, м’ячами. Суддівство здійснювали сім суддів, які оцінювали техніку, артистизм і складність виконання. Завдяки керівництву Південноукраїнської АЕС та профспілковому комітету НАЕК «Енергоатом» вже незабаром спортсменки тренуватимуться на новому професійному покритті, виготовленому спеціально для художньої гімнастики в Бельгії. Ця допомога стане чудовою базою для підготовки до майбутніх змагань, зокрема до Всеукраїнського турніру «Перлина Львова», який відбудеться вже наприкінці травня. «Захід, який ми побачили, був неймовірно видовищним, а виступ кожної спортсменки захоплював грацією. Щиро дякую нашим тренеркам, особливо Олені Бурцайло та Ірині Відіній, яка вже на пенсії, але продовжує бути частиною команди. Адміністрація разом з колективом Південноукраїнської АЕС вдячні також батькам, які щодня докладають зусиль, щоб їхні діти розвивались гармонійно», – висловив підтримку генеральний директор ПАЕС Вячеслав Стоянов. Усі учасниці отримали нагороди: 31 гімнастка посіла перше місце, 13 – друге, і 8 – третє. Змагання стали не лише перевіркою навичок, а й можливістю для юних гімнасток відчути себе справжніми зірками.
У Львові відбулись щорічні Всеукраїнські змагання з танцювального спорту «Срібний Едельвейс». 38-й щорічний турнір зібрав спортсменів з різних куточків України. Серед учасників - народний та зразковий ансамбль бального танцю «Натхнення» ПК «Енергетик» УСО ПАЕС. 🔝Змагання пройшли в Стандартній та Латиноамериканській програмах. Вітаємо з успіхами на змаганнях👇 Юрій Євсевʼєв, Валерія Добросоцька - I місце Ювенали 1 Початківці, II місце стандарт Ювенали 1 Е, II місце латина Ювенали 1 Е; Георгій Юришинець, Маргарита Мельніченко - I місце Ювенали 1 Школа; Дмитро Травянко, Тетяна Музиченко - I місце латина Ювенали 1+2 Д, II місце стандарт Ювенали 1+2 Д; Демид Бершадський, Дарʼя Храмович - I місце Ювенали 1 Школа; Єгор Чумак, Софія Савіна - II місце стандарт Молодь+Дорослі R/S; Олександр Комнат, Ганна Дубова - II місце стандарт, II місце латина Юніори 1+2 RS; Олексій Паламарчук, Аліса Банковська - II місце стандарт Юніори 1+2 Д , III місце стандарт Юніори I; Євген Війтєв, Анастасія Мазур - I місце Діти дебют; Катерина Агєєва - II місце стандарт, II місце латина Ювенали 2 Д соло, фіналістка з латини та стандарту Ювенали 1+2 Е соло; Анастасія Зажерило - фіналістка латина Юніори 1+2 Е соло.За інформацією УСО ПАЕС
🌿Сьогодні в Україні відзначають День довкілля. Це чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища. Захист довкілля – один із важливих аспектів роботи Південноукраїнського енергокомплексу. Питаннями моніторингу екологічної та радіаційної обстановки в зоні розташування філії «ВП ПАЕС» займаються фахівці відділу охорони навколишнього середовища та лабораторії зовнішньої дозиметрії цеху радіаційної безпеки. Серед обов’язків також - визначення ступеню впливу атомної електростанції на стан навколишнього середовища в санітарно-захисній зоні та зоні спостереження.Майже щодня вони виконують гідрометеорологічні спостереження, хімічні дослідження водних об'єктів і вимірюють значення контрольованих параметрів, які характеризують радіаційну обстановку на АЕС і в навколишньому середовищі. В їхніх обов’язках також моніторинг дотримання вимог природоохоронного законодавства, яке наразі активно змінюється, оскільки адаптується до європейських вимог. Саме атомна енергетика сьогодні – це розумний баланс між енергетичною потужністю, екологічною безпекою та соціальним внеском. АЕС не лише виробляють чисту енергію, а й дбають про майбутнє.
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Енергоатом виконав Колективний договір за 2024 рік11 квітня 2025 року відбулася звітна конференція трудового колективу АТ «НАЕК «Енергоатом». За підсумками 2024 року компанія перевиконала план з виробництва електроенергії (102,8%) і майже досягла 100% коефіцієнта використання встановленої потужності в осінньо-зимовий період.⚡️ Більше половини електроенергії, виробленої в Україні минулоріч, – це робота атомних електростанцій.У минулому році Енергоатом виділив близько 2 млрд грн на соціальний розвиток. Компанія підтримує працівників, які стали на захист України: наразі у Силах оборони служать близько 1000 фахівців НАЕК. Енергоатом продовжує виплачувати заробітну плату, допомагає покривати необхідні потреби і підтримує у відновленні. Крім того, НАЕК виконує усі зобов'язання щодо соціальних пільг, які зазначені в Колективному договорі.На засіданні конференції закріпили головне завдання Компанії – збереження трудового колективу, який є запорукою безпечної експлуатації вітчизняних АЕС. А сам Колективний договір за 2024 рік було визнано виконаним в цілому.#новини_компаніїНаписати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | Х | IN | TH | EA
⚛️🎓 Енергоатом посилює співпрацю з Вінницьким національним технічним університетом9 квітня у ВНТУ відбулася зустріч представників АТ «НАЕК «Енергоатом» на чолі з виконавчим директором з персоналу Богданом Шмигельським з адміністрацією Вінницького національного технічного університету.Захід став черговим кроком у зміцненні стратегічного партнерства між провідним енергогенеруючим підприємством країни та одним із ключових технічних університетів України.🗣 Сторони обговорили реалізацію програми тристоронніх договорів та перспективи дуальної освіти, які дозволяють студентам отримувати практичний досвід, а також спрощують подальше працевлаштування.Завдяки співпраці Енергоатома з кафедрою електричних станцій та систем ВНТУ понад 50 випускників долучилися до команди атомників України. Програма тристоронніх договорів дозволила 53 студентам пройти якісну практичну підготовку. Також Енергоатом підтримує науково-педагогічний склад профільних кафедр. Співпраця із провідними технічними університетами України залишається одним із ключових пріоритетів АТ «НАЕК «Енергоатом». Компанія системно інвестує в підготовку нових поколінь фахівців, які вже завтра долучатимуться до роботи на атомних електростанціях та розвиватимуть енергетичну галузь держави. 🤝#новини_компанії Написати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | Х | IN | TH | EA
Відзначили учасників годинного запливу: серед них – плавці з ПАЕС 🏊‍♀️8 квітня в палаці культури «Енергетик» ПАЕС відбулося урочисте нагородження учасників Всеукраїнського поштового годинного запливу «Олімпійська година 2025». Цей захід, організований Українською плавальною асоціацією «Мастерс», тривав із січня по березень і об'єднав 473 спортсмени з усієї України, серед яких понад 50 представників з Південноукраїнська. У змаганнях брали участь як діти, так і дорослі, демонструючи свою витривалість у годинному безперервному плаванні обраним стилем: батерфляй, на спині, брас або кроль. За підсумками Всеукраїнського запливу спортсмени з Південноукраїнська здобули 15 призових місць: 6 серед дорослих та 9 серед дітей. Під час церемонії нагородження кожен, хто доєднався до Олімпійської години отримав сертифікати за участь, а призери були відзначені дипломами. Серед працівників Південноукраїнського енергокомплексу кращі результати показали: Анастасія Вицина (ЦД) – 2 місце в категорії 30–34 років серед жінок (2650 м); Ірина Фанишева (ЕРП) – 2 місце в категорії 35–39 років серед жінок (3050 м); Володимир Малигін (ЕЦ) – 2 місце в категорії 40–44 років серед чоловіків (3810 м); Ігор Погудін (ВЯБ) – 3 місце в категорії 35–39 років серед чоловіків (3275 м); Олександр Степанцов (УСО) – 3 місце в категорії 65–69 років серед чоловіків з (2000 м). Команда плавців Південноукраїнська виборола друге місце у загальнокомандному заліку. Такий результат став можливим завдяки кожному, хто долучився до запливів у басейні спорткомплексу. За умовами змагань усі учасники, які пливли в СК «Олімп», автоматично зараховувалися до місцевої команди. 🏆Генеральний директор ПАЕС Вячеслав Стоянов особисто вручив кубок за друге загальнокомандне місце директору СК «Олімп» Олександру Степанцову. Він зазначив: «Я щиро пишаюся нашими працівниками, які знаходять час для спорту. Цьогоріч ми побачили велику кількість учасників, і я сподіваюся, що наступного року нас буде ще більше».
📆50 років тому, навесні 1975-го, на майданчик майбутнього Південноукраїнського енергокомплексу прибули перші бригади будівельників. Проєктом передбачалося спорудження унікального енергетичного об'єкта в складі чотирьох енергоблоків Південноукраїнської атомної електростанції сумарною потужністю 4000 МВт, а також гідрокомплексу – Ташлицької гідроакумулювальної електростанції встановленою потужністю 1800 МВт, Костянтинівської ГЕС-ГАЕС (430 МВт) і Олександрівської ГЕС (11,5 МВт) з каскадом водосховищ: Ташлицьким – у балці Ташлик (об'єм 86 млн куб. метрів), Костянтинівським (442 млн куб. метрів) і Олександрівським (114 млн куб. метрів) – у руслі річки Південний Буг. 🏗Будівництво АЕС у південному регіоні України в 70-80-х роках двадцятого століття було викликане необхідністю збільшення об'єму виробництва електроенергії. Створення потужного енергетичного комплексу на Півдні розглядалося як вагомий аргумент економічної політики. Територіальне розміщення енергокомплексу давало переваги для забезпечення електроенергією південного регіону. #ІсторіяПАЕС
27 березня Південноукраїнська атомна електростанція приймала моніторингову місію Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Експерти відвідали об’єкти охорони здоров’я філії «ВП ПАЕС» та м. Південноукраїнськ. Візит став черговим етапом у рамках масштабної програми МАГАТЕ, спрямованої на зміцнення фізичного та психічного здоров’я працівників українських АЕС і мешканців міст-супутників. Програма передбачала зустріч з керівництвом філії «ВП ПАЕС», обговорення реалізації цілей місії, огляд здоровпункту та відділу охорони здоров’я на АЕС, а також візит до міської багатопрофільної лікарні. Представники МАГАТЕ мали змогу не лише оцінити ефективність уже поставленого обладнання, а й обговорити подальші напрями співпраці. «Місія медичної підтримки МАГАТЕ вже кілька років активно допомагає нам. Ми отримали важливі технічні засоби: багатоканальний електрокардіограф, кардіомонітор, тести на виявлення інфекцій. Усе це дозволяє швидше та точніше реагувати на загрози здоров’ю персоналу», — підкреслив в.о. начальника відділу охорони здоров’я філії «ВП ПАЕС» Роман Кучківський. Завдяки новітньому кардіомонітору працівники здоровпункту можуть оперативно оцінювати життєво важливі показники пацієнтів – артеріальний тиск, пульс, рівень кисню в крові та електрокардіограму – що критично важливо під час екстрених ситуацій. Крім того, отримані швидкі тести на шість інфекційних захворювань допомогли значно поліпшити якість діагностики під час зимового епідсезону. Суттєву допомогу за час роботи місії отримала й міська багатопрофільна лікарня. Туди було передано апарат УЗД, інфузійні помпи, засоби індивідуального захисту та 500 доз вакцини проти сказу. Очільниця команди МАГАТЕ у своєму виступі підкреслила: «Наша команда велика. Це медики, психологи, координатори, логістичні спеціалісти. Всі ми об'єднані спільною метою — допомогти вам. Але зворотний зв’язок — це ключ до того, щоб ми працювали ще краще. Саме ви допомагаєте нам ставати ефективнішими». Після завершення робочої наради з представниками місії МАГАТЕ генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Вячеслав Стоянов прокоментував візит міжнародних експертів, підкресливши важливість такої співпраці: «Мова йде не лише про постачання обладнання чи технічну допомогу – мова йде про головне: про здоров’я наших людей. Фізичне та психічне благополуччя працівників атомної електростанції є безпосереднім фактором забезпечення ядерної безпеки. Людина, яка почувається захищеною, має доступ до якісної медичної допомоги, працює впевнено, зосереджено, чітко виконує свої обов’язки. У нашій сфері це не просто важливо – це критично». Очільник підприємства також зазначив, що від цього візиту ПАЕС очікує не лише чергових поставок обладнання, але й нових підходів до психологічної підтримки персоналу. В нинішніх умовах, коли багато людей повернулися з зони бойових дій, потреба в ментальному захисті як ніколи актуальна. 🤝Візит місії МАГАТЕ до Південноукраїнської АЕС дозволив оцінити вже реалізовані ініціативи та окреслити подальші кроки у напрямку зміцнення медичної спроможності. Така співпраця є важливим елементом забезпечення стабільної роботи енергетичного об’єкта у складних умовах війни.