Джерело
Південноукраїнська АЕС | Безпека понад усе! 🔎Південноукраїнську АЕС цього тижня перевірила комі...
1 100 Охват/переглядів
2025-05-17 15:29
Повідомлення №4802
👀Безпека понад усе! 🔎Південноукраїнську АЕС цього тижня перевірила комісія НАЕК «Енергоатом». Фахівці компанії оцінили стан ядерної безпеки на підприємстві. Такі планові перевірки — частина єдиної системи внутрішнього контролю, яку Енергоатом послідовно впроваджує на всіх своїх майданчиках. Як зазначив директор департаменту з відомчого нагляду за безпекою компанії Олександр Богун, в умовах війни атомникам доводиться працювати в дуже складних умовах — іноді на межі можливого. Комісія вивчала все — від стану документації та культури безпеки до поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим паливом. Особливу увагу зосередили на енергоблоці, де триває планово-попереджувальний ремонт. «Ми підтверджуємо: експлуатація на Південноукраїнській АЕС відбувається відповідно до норм і стандартів. Усі технологічні процеси та режими відповідають показникам безпеки. Станція працює стабільно і безпечно», — підкреслив Олександр Богун. Результати перевірки оформлять у звіт. Висновки та пропозиції комісії стануть основою для подальших управлінських рішень і коригувальних заходів. Це ще один крок до спільної мети — надійної, безпечної та стійкої роботи української атомної енергетики.