Джерело
Твій Дєд | Короче, що вже було за ці дні прикольного 1. Я рот єбав ці фізичні кул...
1 120 Охват/переглядів
2025-12-24 16:00
Повідомлення №6180
Короче, що вже було за ці дні прикольного 1. Я рот єбав ці фізичні культури, бо я тяжче чашки і мишки нічого не піднімав багато років Постійно заняття в броніку і шоломі з усім іншим. Моя спина і коліна в ахуі 😂 2. Виявляється 46 розмір берц на мене малий 3. Ми хоронили макарони, бо хтось їх розсипав, поки ми розвантажували їжу нам. Мали ще бути прощальні залпи, але відмінили хахахаха 4. У нас посварились хлопці трохи і було примирення для всіх і показова робота, щоб всі любили один одного. Як? Нам по парам поділили і замотали нам руки скотчем, біля локтя і ми копали 🤣 Не зручно ніхуя, але ми посміялись 5. Колектив дуже класний, інструктора круті і єбашать теж круто Буває, шо роблять постріли в рандомні моменти, щоб не лякались цього і звикали 6. Мені видали, мʼяко кажучи, не самий класний ак, але на пристрільці і з 3 попав 2 в яблучко і один трохи вище Сьогодні з 30 попав 12, але це на відстані і враховуючи і за кожен промах ми робили бьорпи в снарязі 7. За кожен прйоб, навіть самий тупий - віджимання, присідання, бьорпи, або якісь інші збочення Годують смачно, весело, але, сука, тяжко все це для мене Сподіваюсь, що звикну і моє здоровʼя не стане гірше 😅 Якщо що, я пілот дронів, поки це все, що можу сказати Виходить добре, мене хвалили і я вчусь і стараюсь ставати краще Дуже сумую за звичайним життям, за вами, за роботою і за колективом Хочеться дуже додому, але це тільки 4 дні учебки Дякую всім, хто пише, хто цікавиться і хто підтримуєВас прям дуже багато Вибачте, що не всім відповідаю, бо в мене на день пару годин телефону і то, поки там чистим зброю і все таке 😐 Люблю вас дуже сильно, мої жопки Бережіть себе Ви в мене найкращі 😘